Reklama

Zlato nebo stříbro - jižní typ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 8995 příspěvků 05.09.18 19:00
Zlato nebo stříbro - jižní typ

Ahoj, jsem poměrně snědá, ale zase třeba o dost méně než např. Romové, mám tmavě hnědé vlasy, tmavě hnědé oči. Co myslíte, že je pro mě vizualně lepší, stříbro (nebo bílé zlato) nebo zlato (klasické, příp. to oranžové? červené?). Díky za názory.

Reklama

Reakce:

Jeanny21
Povídálka 43 příspěvků 05.09.18 19:03

Řekla bych, že pravé nefalšované stříbro-samozřejmě jen můj názor ;)

blueberryx
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 05.09.18 19:21

Jsem stejny typ a nosim jen stribro-bile zlato. Ve zlutem se necitim a ani v nem nevynikam

Jeanny21
Povídálka 43 příspěvků 05.09.18 19:23

@blueberryx
Přesně tak :D

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24084 příspěvků 05.09.18 19:41

To je jednoduchý test - dej si k obličeji kus alobalu a pak kus nějaké zlaté folie /dárková taštička mě napadá). Uvidíš, vedle které barvy vypadáš lépe.

modravlocka
Kecalka 112 příspěvků 05.09.18 19:44

Záleží na odstínu pleti a vlasů. Bez fotky nelze říct.

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 05.09.18 20:03
@blueberryx píše:
Jsem stejny typ a nosim jen stribro-bile zlato. Ve zlutem se necitim a ani v nem nevynikam

Taky tak.. Případně bílé s růžovými prvky. Samotné růžové radši ne.

Natt00
Stálice 58 příspěvků 05.09.18 20:11

Na snede zenske je krasne klasicke zlute zlato a nosi mnohem mene lidi , nez to bile.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 2 inzeráty 05.09.18 20:21

Žluté se mi ale vůbec nelíbí

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 05.09.18 20:42

@Natt00 vždycky mi to přišlo moc. A jelikož mě v pubertě zaměňovali s cikánkou, nechtěla jsem tomu pomáhat. :oops:

tasa
Echt Kelišová 8995 příspěvků 05.09.18 22:57

@Natt00 me spis pride,ze jizni typy do urciteho veku nosi stribro nebo bily zlato,od urciteho veku.vyse zluty zlato

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 03:27

Jsem také sneda, tmavé vlasy a oči a nosím stříbro a bílé zlato. Ve žlutém zlatu se cítím jak cikánka :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >