Zlatý Stafilokok - domácí opatření po propuštění z nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitka mamka
Povídálka 50 příspěvků 28.01.18 06:20
Zlatý Stafilokok - domácí opatření po propuštění z nemocnice

Dobrý den, přítel nyní leží na infekčním odd. v nemocnici - je po operaci zánětu v páteřním kanálu, který zapříčinil Zlatý Stafilokok, docela velká infekce. Bylo mi řečeno, že to není nakažlivé, ale i přesto už teď přemýšlím, jestli nenastolit nějaká „opatření“ až ho propustí domů? Máme i syna 4,5 roku. Máte s tímto někdo zkušenost? Mám zatím jeho prádlo prát odděleně od našeho, měl by pít ze své sklenice a mít svůj příbor, koupit mu nový kartáček na zuby a ten z nemocnice vyhodit? Je nějaký antibakteriální prací prášek, ve kterém bych měla vyprat to prádlo (pyžamo, ručníky) co přinese z nemocnice? Děkuji za postřehy, Jitka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 06:35
@Jitka mamka píše:
Dobrý den, přítel nyní leží na infekčním odd. v nemocnici - je po operaci zánětu v páteřním kanálu, který zapříčinil Zlatý Stafilokok, docela velká infekce. Bylo mi řečeno, že to není nakažlivé, ale i přesto už teď přemýšlím, jestli nenastolit nějaká „opatření“ až ho propustí domů? Máme i syna 4,5 roku. Máte s tímto někdo zkušenost? Mám zatím jeho prádlo prát odděleně od našeho, měl by pít ze své sklenice a mít svůj příbor, koupit mu nový kartáček na zuby a ten z nemocnice vyhodit? Je nějaký antibakteriální prací prášek, ve kterém bych měla vyprat to prádlo (pyžamo, ručníky) co přinese z nemocnice? Děkuji za postřehy, Jitka
jeste jednou se optej ale pises ze to neni nakazlive…mela to mamka, ne teda takovy prubeh ze by skoncila na infecnim, nic mene nechtl to nikdo od ni, pokud chces mu koupit novy kartacek kup ale ty pribory atd…je asi zbytecne, jeste se optej, kiukam ze z toho mate pekne nahnano totiz

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 28.01.18 07:04

Predpokladam ze dostal atb tak nalazlivy neni. Neprehanela bych to.

Nicmene kartacek bych vyhodila, na pradlo je desinfekce Sanytol.

Nadobi predpokladam myjes…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 28.01.18 07:28

Kartáček bych vyhodila, stejně tak j věci co měl s sebou…ne kvůli jeho nemoci, ale těm ostatním bacilum…vždy jsem to s věcmi z infekcniho dělala :think:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 07:32
@catherine100 píše:
Kartáček bych vyhodila, stejně tak j věci co měl s sebou…ne kvůli jeho nemoci, ale těm ostatním bacilum…vždy jsem to s věcmi z infekcniho dělala :think:

Tak z i lnfekcniho to da rozum..pani se pta na domacnost

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 28.01.18 07:33

@Andy27 ptala se jak má vyprat to prádlo z nemocnice, proto píšu vyhodit ;)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 07:40
@catherine100 píše:
@Andy27 ptala se jak má vyprat to prádlo z nemocnice, proto píšu vyhodit ;)

A manzela ubytovat v hotelu :mrgreen: dyt se to da vyprat :mrgreen:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 28.01.18 07:41

@Andy27 tak nejdřív píšeš to dá rozum s teď toto :think:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 07:51
@catherine100 píše:
@Andy27 tak nejdřív píšeš to dá rozum s teď toto :think:

Jako kartacek z infekcniho bych si v koupelne nevystavila…vyhodit koupit.. Odpovidam na kartacek..ne na pradlo 8o

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 07:52
@Andy27 píše:

Ctete :palec:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 07:52

Andy27 Uživatel je onlineKelišovádnes v 07:325818 příspěvků
@catherine100 píše:
Kartáček bych vyhodila, stejně tak j věci co měl s sebou…ne kvůli jeho nemoci, ale těm ostatním bacilum…vždy jsem to s věcmi z infekcniho dělala :think:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 28.01.18 07:53

@Andy27 a jak je z té věty poznat, že jde o kartáček… :think:
Já bych si teda pradlo z infekcniho do pračky nedala, hlavně když tam pak peru i dětské věci…A když čtu, že paní je z toho rozhozena, myslím, že by tak měla větší klid ;)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 28.01.18 07:55
@Andy27 píše:

Ano čtu- kartacek i věci z infekcniho bych vyhodila…tvoje reakce: z infekcniho to dá rozum…

Neporozumění textu?

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9126 příspěvků 28.01.18 08:08

Věci z nemocnice bych vyhodila. A jinak fungovala jako normálně

radulaur
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.01.18 08:09

No hlavně zlatým stafylokokem je kolonizovano pres 90%populace, některé studie uvádějí i víc…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama