Reklama

Zlatý stafylokok na kůži dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraBM
Kecalka 131 příspěvků 28.02.17 20:27
Zlatý stafylokok na kůži dítěte

Dobrý den, prosím o radu Vaše zkušenosti. Můj 9letý syn od října bojuje se zlatým stafylokokem na kůži. Dělají se mu obrovské furunkuly, které prasknou a vyteče z nich hromadu hnisu. Je to velmi bolestivé. Od října měl již 4× antibiotika, pokud si dobře pamatuji tak cifzil, summamed, dalacin C a formalid, nevim jestli léky nekomolím. Vždy přijdeme k lékaři, dá antibiotika do týdne je klid a za měsíc znovu, naposled jsem již atb odmítla, s tím že kdyby se zhoršilo nasadíme. Průběh furunkulu byl úplně stejný jako s atb a do měsíce ho máme znovu. Zkoušíme tinkturu z Lichořeřišnice, homeopatika, ale nic nepomáhá. Naše lékařka jen pokrčí rameny, žádné doporučení, nic. Jsem už zoufalá, nevím kam se obrátit. Syn přitom nebývá nemocný, chodíme 2 roky do sauny, prakticky neznáme rýmu, kašel, takže sníženou imunity předpokládám nemá…nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti? Děkuji Petra

Reklama

Reakce:

Sharee
Stálice 57 příspěvků 28.02.17 21:15

Kdysi jsem mela totez, pomohla az autovakcina.. Snad se toho brzo zbavite

PetraBM
Kecalka 131 příspěvků 28.02.17 21:34

Děkuji za reakci a mohu se zeptat, jak dlouho probíhala léčba? Já mám pocit, že skončím v Bohnicích. Každý měsíc zarudlý pupínek, které je nejpozději do 2 dnů obřích rozměrů a za další 2 dny mačkání hnisu, které bolí jako blázen.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 28.02.17 22:07

A chodite na kozni? Zmente doktorku. U nas je taky jedna totalne neschopna, tak radsi dojizdime dal, ale dceri ten doktor pomohl hned. Dcera mela na zadech exzem a rukach a v nem zlateho staf. Doktor ji dal masticku se slabymi kortikoiidy a pomohla.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 28.02.17 22:08

Ale ted nevim jestli nemela spis antibiotik masticku, plete se mi to.

PetraBM
Kecalka 131 příspěvků 28.02.17 22:29

Poprvé jsme byli u pediatričky, pak měla dovolenou, takže jsme byli na kožním a teď zase pediatrička. Objednala jsem nás ještě na imunologii, ale tam jsou také šílené čekací lhůty. Hlavně mě irituje, že přijdu k lékaři a dostanu antibiotika, ale když to má opakovaně, od října vlastně každý měsíc, žádná z lékařek mi nedoporučila žádné vyšetření, testy nic. Já doufám, že by mohi pomoci n té imunologii. Je to tedy alergologie-imunologie, tak doufám, že udělají komplexní vyšetření a ne jen alergologické. Nerozumím tomu, hledám informace na netu, tak snad jsme dohledala správně…

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 01.03.17 07:44

@PetraBM Podle me ma tohle resit kozni, nasla bych si nejakeho jineho, nez u ktere jste byli.

Sharee
Stálice 57 příspěvků 01.03.17 15:13

@PetraBM Moc dobře to znám :roll:
Už je to asi 10 let, tak si to pořádně nepamatuju, možná měsíc? Na imunologii mi nasadili autovakcínu, hned po nasazení jsem měla ještě několik menších zánětů, ale pak už byl klid. Držím palce, abyste se toho brzy zbavili

Isia
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 02.06.17 20:07

Prosím o radu, dcerce se na rukou, hlavně na prstech udělal egzém. Byli jsme na kožním dostala Fucidin Ha, pomohlo ale po vysazení se egzém objevil znova. Doktor udělal stěry a byl tam zlatý stafylokok. Máme pokračovat ve Fusidinu a dostala ještě Framykoin, ale teď se mi zdá, že se to nelepší. Chci se zeptat, zda se můžeme zbavit stafylokoka mastičkami nebo je třeba brát antibiotika celkově. A může se stafylokok dostat i do těla? Příští týden jdeme k pediatričce, tak uvidím co řekne. Dcerka ale egzém má pořád, zmizí a za pár dnů se objevi znova.

shely
Povídálka 14 příspěvků 02.06.17 20:40

Ahoj, malý měl ekzém po celých zádech, stejně jako vy jsme dostali fucidin Ha, takže kortikoidy, ty odstraní projevy - vyrážku, ale neřeší příčinu. Potom alergologie - negativní a nakonec stěry - zlatý stafylokog. Dostali jsem antibotika, přeléčeno a znovu v menší míře se to objevilo až za půl roku, v zimě. To bylo malému 1,5 roku. Dnes skoro čtyři - dva menší flíčky přes zimu a jinak dobré.

RenKa33
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 02.06.17 21:36

@PetraBM my to dotáhli několikrát na operační sál, dostávalo se mu to do očí. Kožní neporadili, oční neporadili na alergologii nám řekli že je malý (měl 6 let), na imunologii se nám doktor vysmál. Záchrana pouze u pediatričky a na chirurgii. Teď už máme cca 2 roky klid, zmizelo samo.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 02.06.17 22:36

Zbavit se stafylokoka můžete, ale taky nemusíte. Ne vždy léčba zabere a nebo se zase chytne zpátky. Má ho na kůži skoro každý s ekzémem.

opravdový táta
Nováček 4 příspěvky 01.02.18 09:18
100% lék na zlatého stafylokoka

Objevil jsem 100% lék na zlatého stafylokoka zatím pouze na pokožku, protože u našeho ročního syna se tento prevít objevil a když jsem viděl přístup některých doktorek tak mi to nedalo a začal jsem opravdu pátrat a hledat. Určitě nedoporučuji kortikoidy ani antibiotika - vše je téměř neúčinné (nebo např. u antibiotik nebezpečné, protože antibiotika zabijí úplně vše)
Určitě je dobrý homeopatický lék Staphylococcinum (9 CH),na pokožku pak krém obsahující Endolysin SA.100, nebo ideál SA.300, jinak určitě není špatná lichořeřišnice a na posílení imunity hlíva ústříčná (Multiimun)

více info do zpráv. :hug:

edit admin - propagace

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama