Zlatý stafylokok v pochvě

35
29.3.16 18:54

Zlatý stafylokok v pochvě

Zdravím holky,
Dnes mi zjistili, že mam zlatýho stafylokoka. Dostala jsem ATB Coplix 250. Má s touto nemocí někdo zkušenosti? Ptala jsem se doktora jestli to může ode mě mít můj přítel, ale říkal, že ne, ale zdá se mi to nějaký divný. Takže sex můžeme mít nebo ne?? :think:
Děkuju za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
29.3.16 19:11
@LauraPe píše:
Zdravím holky,
Dnes mi zjistili, že mam zlatýho stafylokoka. Dostala jsem ATB Coplix 250. Má s touto nemocí někdo zkušenosti? Ptala jsem se doktora jestli to může ode mě mít můj přítel, ale říkal, že ne, ale zdá se mi to nějaký divný. Takže sex můžeme mít nebo ne?? :think:
Děkuju za odpověď :kytka:

podle me by měli udelat stery i jemu aby se vedelo zda on je ok a nemá třebas něco jiného navíc podobu lecby byste nemeli mit sex bez kondomu a ty po ukonceni atb by jsi mela jit znova na stery a ko zda jses uz ok ;)

• Citovat
  • Upravit
20251
29.3.16 20:14

@LauraPe U nás partner nafasoval ATB také, abychom si to nepředávali (já navíc byla těhotná).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
29.3.16 20:18

@LauraPe
A brali ti cévkovanou moč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
29.3.16 20:21

Nene cevkovou moč mi nebraly, jen stěry.. Je mi divný, že mi teda řekl, že partner nic 8o příští uterý jdu na kontrolu, tak se teda ještě zeptám.. Nechapu, jak to může teda nechat takhle být..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20251
29.3.16 20:23

@LauraPe U nás si šel chlap pro antibiotika ke své obvoďačce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
29.3.16 20:24

Asi takhle. To že to nemá tvůj partner je nejspíše blbost. Partneři spolu bakterie sdílejí, můj doktor mi řekl, že v pochvě je plno bakterií- kvasinky, streptokok, e coli, ale že v žijí v rovnováze, ale pokud dojde k přemnožení, je to špatně, dotyčná má pálení a pak je to zánět a je nutná léčba. Zrovna stafylokok a streptokok se pomalu vyléčit ani nedají, po antibiotikách se rádi vrátí, dodržuj hygienu po stolici - dětský ubrousky, sprcha. A ohledně partnera, antibiotika by brát měl, málo doktorů je důsledných, prostě řekni, že chceš, aby je bral. Ale samozřejmě tato nemoc se ráda vrací, kolikrát léčba zbytečná, do pár měsíců bude stafylokok zpět

Příspěvek upraven 29.03.16 v 20:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
29.3.16 20:25

@JayLee ony stěry vyjdou dobře, ale za pár měsíců se to vrátí. Já to takto měla u streptookka. Antibiotika mi ho zaléčily, stěry v pořádku, za pár měsíců stěry špatné, ale problémy jsem neměla. Víc doktorů má názor, že streptokoka neléčit. Ale stafylokok, co jsem četla je horší jak streptokok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
30.3.16 09:31

Teda to jsou vazne radosti :( takze se mi to bude porad vracet, jo? A pritele mam tedy poslat k obvodacce?? At mu da antibiotika?
Nechapu, jak mi tedy mohl rict, ze pritel to mit nemuze:/
Dekuju za odpovedi.. Nemam s tim zadne zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.16 12:56

@LauraPe oni se dělají kultivace pochvy velmi málo, ale lékař mi řekl, že opravdu v pochvě je ledacos a zrovna streptokok, stafylokok zmizí sice po léčbě, ale časem se prostě vrátí, jedna doktorka mě furt přeléčovala antibiotiky na stafylokoka a pak jsem přešla k j inýmu doktorovi a ten řekl, že pokud nemám pálení, což jsem neměla, tak ať to neřešim, že léčba smysl nemá. A partner to má taky, ale gynekologové často říkají, že léčba partnerů není nutná, ale je nutná. Mně na infekce vždy podávali stejná antibiotika orální, co jsem brala i já, tak ty samý i přítel. Když jsem měla bakteriální vaginozu, léčili nás oba Entizolem, ale stafylokok opravdu léčit nemá smysl, divím se, že doktor ti k tomu nic neřekl, ale co doktor, to jiný názor. Ale pokud si měla pálení, léčba je na místě

• Nahlásit
  • Citovat
35
30.3.16 13:56

Paleni jsem mela asi 1-2 dny, ale nebylo to tak hrozny, ale pro jistotu jsem sla. Je ten stafylokok nebezpecny?? Uplne me desi, ze se ho uz teda nikdy nezbavim.. :( a to mohu nakazit kohokoliv s kym bych mela nekdy v zivote sex? 8o nechapu, proc mi nemohl dat ty ATB i pro pritele. Nevim, jestli ho tedy hnat k obvodacce nebo az pujdu za tyden na kontrolu, tak ho poprosot znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
7.6.16 00:09

Ahoj. Taky mi doktor řekl ze mam tam dole stafylokoka a ze mi napíše čípky. Nic vic mi neřekl. Sama jsem se ho zeptala a co to je tak mi řekl ze to je bakterie která bývá v krku nebo na kůži a jen výjimečně tam dole a to je vše co mi k tomu řekl. Takže jsem z toho jelen. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.5.18 18:00

Jako doktor vám musí dat antibiotika a zavadeci cipky, nechapu ze vam to nedal.Neni to uplne sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.5.18 18:02

Partner by je mel dostat taky, protoze to ma v trubici. A kdyz se zalecite vy tak on vam to tam bude vracet…kolotoč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama