Zlatý stafylokok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18230 příspěvků 11.09.09 09:55
Zlatý stafylokok v těhotenství

Ahoj, udělala se mi ve vlasech vyrážka a po stěrech na kožním mi zjsitili, že se jedná a zlatehého stafylokoka. Dostala jsem antibiotickou mast, kde v příbalovém letáčku je uvedeno, že těhotné mohou přípravek užívat jen v případě že je to opravdu nutné.

Nemáte s tím některá zkušenost? Nemůže to mimču ublížit?

Reakce:
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.09 10:54
Re: Zlatý stafylokok v těhotenství

Ahoj,zkušenosti nemám,ale zkus se podívat na tuhle poradnu: http://www.porodnice.cz/…D+stafylokok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 16:08
Stafylokok v tehotenstvi

Ahoj holky,

nemela jste nektera zjisteneho stafylokoka v tehu? Jsme 3 tydny pred porodem a ze steru mi prisli vysledky…stap­hylokok epidermidis a po pomnozeni aureus. Moje dr. mi k tomu napsala, ze me mozna preleci na zlateho staf. v porodnici. Mate s tim nejake zkusenosti? Dekuji za odpovedi a omlouvam se za anonym :oops:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 20.11.14 20:20

Měla jsem okolo 12. týdne. Brala jsem asi 10 dní Zinnat (ten silnějšé, tuším 800), kontrolní stěr pak ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 20:46

@Svistice tak to je super, ze si se tak brzy vylecila…to me celkem uklidnilo :palec:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 20.11.14 20:49
@Anonymní píše:
@Svistice tak to je super, ze si se tak brzy vylecila…to me celkem uklidnilo :palec:

Jo, jen bych asi teda to přelečování nenechala až do porodnice a začala bych co nejdřív. Aby jsi měla jistotu, že až to na tebe přijde, tak nehrozí infikace mimina v porodních cestách (pokud chápu dobře, že ho máš v pochvě).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 20:51

@Svistice no, samozrejme se chci nechat prelecit co nejdriv..pristi tyden mam poradnu, tak se s nimi hned domluvim…diky moc

batolato
Povídálka 32 příspěvků 28.04.15 14:40

Něco osvědčeného na staphylokoka v krku? klidně i ověřeného doktora…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >