Reklama

Zlatý stafylokok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 11.09.09 09:55
Zlatý stafylokok v těhotenství

Ahoj, udělala se mi ve vlasech vyrážka a po stěrech na kožním mi zjsitili, že se jedná a zlatehého stafylokoka. Dostala jsem antibiotickou mast, kde v příbalovém letáčku je uvedeno, že těhotné mohou přípravek užívat jen v případě že je to opravdu nutné.

Nemáte s tím některá zkušenost? Nemůže to mimču ublížit?

Reklama

Reakce:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.09 10:54
Re: Zlatý stafylokok v těhotenství

Ahoj,zkušenosti nemám,ale zkus se podívat na tuhle poradnu: http://www.porodnice.cz/…D+stafylokok

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 16:08
Stafylokok v tehotenstvi

Ahoj holky,

nemela jste nektera zjisteneho stafylokoka v tehu? Jsme 3 tydny pred porodem a ze steru mi prisli vysledky…stap­hylokok epidermidis a po pomnozeni aureus. Moje dr. mi k tomu napsala, ze me mozna preleci na zlateho staf. v porodnici. Mate s tim nejake zkusenosti? Dekuji za odpovedi a omlouvam se za anonym :oops:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17158 příspěvků 26 inzerátů 20.11.14 20:20

Měla jsem okolo 12. týdne. Brala jsem asi 10 dní Zinnat (ten silnějšé, tuším 800), kontrolní stěr pak ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 20:46

@Svistice tak to je super, ze si se tak brzy vylecila…to me celkem uklidnilo :palec:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17158 příspěvků 26 inzerátů 20.11.14 20:49
@Anonymní píše:
@Svistice tak to je super, ze si se tak brzy vylecila…to me celkem uklidnilo :palec:

Jo, jen bych asi teda to přelečování nenechala až do porodnice a začala bych co nejdřív. Aby jsi měla jistotu, že až to na tebe přijde, tak nehrozí infikace mimina v porodních cestách (pokud chápu dobře, že ho máš v pochvě).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 20:51

@Svistice no, samozrejme se chci nechat prelecit co nejdriv..pristi tyden mam poradnu, tak se s nimi hned domluvim…diky moc

batolato
Povídálka 32 příspěvků 28.04.15 14:40

Něco osvědčeného na staphylokoka v krku? klidně i ověřeného doktora…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >