Zlatý streptokok na začátku těhotenství

75
27.6.13 14:44

Zlatý streptokok na začátku těhotenství

Ahoj, chtěla bych se zeptat, asi před 4 měsíci mi zjistili zlatého streptokoka v krku, něco jsem kloktala apod, nebyla jsem pozvána na kontrolu, tudíž nevím, zda to bylo dobře vyléčeno. Dnes jsem zjistila, že jsem na počátku těhotenství a chtěla bych se zeptat, zda s tím má někdo zkušenost. Doufám, že to nemůže nějak ublížit prďolkovi ve mně. Zapoměla jsem se zeptat pana doktora na kontrole :( Mám pocit, že v krku začínám mít zase stejné obtíže jako předtím. Máte někdo zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2854
27.6.13 16:07

@prcccek Asi máš namysli zlatého stafylokoka, ale je to jedno, všechny ty potvory jsou si dost podobné a dělají stejnou neplechu. Já osobně si myslím, že tyto bakterie mimču nevadí, měla jsem to též (bojuji s tím už několik let) a mimču to nijak neublížilo, ale pokud chceš mít jistotu, zavolej nějakému krčaři (orl) a řekne Ti. Tyto bakterie v sobě nosí spousty lidí a ani o tom nevědí, já jsem zrovna z těch, co o nich vědí až moc dobře, protože je mi často blbě a kolikrát nemohu ani polknout, pokud Tě bude v krku bolet-zkus lokální antibiotika Bioparox (volně prodejné), které se v těhu mohou a v mnoha případech i pomáhají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25049
28.6.13 07:33

Mě zjistili zlatého stafylokoka ve 13tt v pochvě. Přeléčilo se to silnými antibiotiky a teď mám u sebe zdravého 14 denního Svištíka.
Pokud je ten potvora v krku, neměl by to být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
24.2.14 22:52
@Svistice píše:
Mě zjistili zlatého stafylokoka ve 13tt v pochvě. Přeléčilo se to silnými antibiotiky a teď mám u sebe zdravého 14 denního Svištíka.
Pokud je ten potvora v krku, neměl by to být problém.

jsem ve 37tt.. a až teď jsem se začala pídit po tom co může a nemůžu zlatý streptokok udělat.. našli mi ho v pátek a beru macmiror…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
25.2.14 01:56

Kdyby to bylo zle, leky by jsi brala pod dohledem dr, tak jak to maji jinak rizikove maminy a dene se delal monitor. Akorad me propustily, tak vim ze pokud meli dr obavu tak maminu lecily tam at je i s leky pod dohledem. Uzivej. posledni tydny, koukam ze mas uz temer termin :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
25.2.14 08:35

@Andy27 No to je pravda, kdyby to byl nějaký průšvih tak si mě tam nechají :)
Jinak já mám první termín zítra - dle menstruace, ale k tomu se nikdo nepřiklání (měla jsem nepravidelnou a docela i dlouhou a ták)..
No a rozhodně si poslední týdny užiju- je to dva týdny co jsem konečně přestala zvracet, takže celé těhotenství pro mě bylo spíš utrpení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
25.2.14 08:49

Jee, tak pfuj, pfuj :kytka:,at to mas rychli,..urcite, kdyz vidim jak hlidaj kazdej prd, :lol: coz je zas dobre, a co jaky jsou pocity, ja uz tf mam z terminu docela strach, mam pocit jak jak kdyz jdu na jatka :lol: ale ja to asi moc prozivam :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
25.2.14 11:13

@Andy27 děkujíí :hug:
No já si zatím asi vůbec neuvědomuju že do měsíce mám malou u sebe:D…první termín zítra- z toho si nic nedělám, stejně se k němu nikdo nepřiklání a druhý termín 12.března… na jednu stranu nechci přenášet, na druhou stranu jsou skoro všechny ženský narozený 13týho :D… sice né březen, ale coo:)
Děsí mě představa hojení po nastřihnutí, děsí mě představa císaře..:D chtěla bych rychlý porod, bez nástřihu, bez šití a hned kojit:-D joo takovou představu má asi každý že??:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25049
25.2.14 12:00

@Terulisekk Macmiror Ti nempomůže. Zlatý stafylokok může být přeléčen jen silným specifickým antibiotikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
25.2.14 12:25

@Svistice no mě na to dali jen ten macmiror:/… no v pátek se jich pozeptám co a jak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
23.4.15 10:29

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, byl mi zjištěn zlatý stafylokok v krku a nose, dostala jsem antibiotika na 10 dní, teď je dobírám a dneska jsem byla znovu na stěry v Podělí výsledky zda vymizel, nebo ne… Kdyby ne, tak mi dr. nasadí nějakou akutovakcínu, která prý trvá měsíc, než se vyrobí a pak se užívá asi 2-3 měsíce, teda co jsem četla. Chtěli jsme se příští měsíc začít snažit na mimi a bojím se, když otěhotním, zda to může nějak uškodit plodu?? V lednu jsem měla revizi ZT a nevím zda to nemohlo být tím, mám ho tam už asi delší dobu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat