Zle otěhotnět i bez soulože?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
10.11.21 22:07

Zle otěhotnět i bez soulože?

Ahoj asi blbá otázka, lze otěhotnět i bez soulože? :think: třeba otíraní genitálií o sebe. Že se spermie dostali na ruce a pak prsty závaděl do pochvy. Tak tak dále. Znáte někoho takového krom Panny Marie? Je to vůbec možné? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8955
10.11.21 22:29

Ano třeba umělým oplodněním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
10.11.21 22:31

@ludmilaadamkova tak takhle jsem to zrovna nemyslela, ale děkuji za reakci máte pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
10.11.21 22:41

Další možností je inseminace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
10.11.21 23:41

Zaváděním prstů do pochvy, na kterých je sperma, určitě. Třením se pouze penisem o vnější genitálie partnerky spíš ne, to by se spermie dostaly asi jen do pochvy a tam přežijí max. pár hodin. Nám kdysi na základce přednášející na nějaké přednášce o antikoncepci říkal, že byl i případ, kdy se spolu partneři mazlili v posteli, on měl na sobě trenky, udělal se a přes ty jeho trenky se to dostalo do její pochvy a ona otěhotněla - ale to mi přijde dost přitažené za vlasy. :lol: Osobně nikoho takového neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 05:00

Ano, cíleným zavedením dostatečného množství čerstvého spermatu dostatečně hluboko do pochvy lze otěhotnět. Šance je jen o něco málo nižší než při běžném pohlavním styku. Psal to i pan Radim Uzel.
Sama jsem takto otěhotněla třikrát, jednou to skončilo špatně. Mám děti počáté i normálně, ale čím jsme starší, tím déle trvá vyvrcholení a toto bylo rychlejší.
Další možnost je ejakulace do stříkačky a zavést do pochvy, pokud možno bez vzduchu.

Obojí je běžná praktika otěhotnění lesbiček a daří se jim to celkem dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 07:26

@whitemirror já na internetu četla, že se může otěhotnět i přes tampon. Jedna slečna to tu i psala něco takového. Ale tam si prej umyla dvakrát ruce mýdlem. Jako chápu že má strach, ale takovou otázku si mohla odpustit.
Nevím pořádně jak to funguje, že sáhne na tampon a je to? To by musela být čerstvý ejakulat aby se to povedlo ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24
11.11.21 07:29

@whitemirror zavádění prsty s čerstvým ejakulatem určitě. To ví snad každý. Ale třeba po 5 minutách kdy má ruce suché by to nebylo možné ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9265
11.11.21 07:37
@Anonymní píše:
@whitemirror já na internetu četla, že se může otěhotnět i přes tampon. Jedna slečna to tu i psala něco takového. Ale tam si prej umyla dvakrát ruce mýdlem. Jako chápu že má strach, ale takovou otázku si mohla odpustit.
Nevím pořádně jak to funguje, že sáhne na tampon a je to? To by musela být čerstvý ejakulat aby se to povedlo ne? :nevim:

Ta slečna je trošku pošahaná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
11.11.21 08:23

@Michelle_M taky mě to zajímá jestli to tak jde otěhotnět :) jakoby asi to možné je ale to bx musel být ejakulat čerstvý a ne suchy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9265
11.11.21 09:10
@Annakonda píše:
@Michelle_M taky mě to zajímá jestli to tak jde otěhotnět :) jakoby asi to možné je ale to bx musel být ejakulat čerstvý a ne suchy

Hele, pominu to, že si tady diskutuješ pod anonymem sama se sebou. Já vím, že to jsi ty, kdo tady ty diskuse pořád dokolečka zakládá a nehádej se prosím, že ne. Rozumím tomu, že jsi mladá, nezkušená, je to všechno nové, máš strach, je to pochopitelné, do určité míry. Ty jsi už ale těžce za hranou. Sex má být především radost, potěšení pro oba. Nevěřím, že si to můžeš užít, když se denně zabýváš tím, zda je šance, že jsi otěhotněla při současném užívání antikoncepce a kondomu nebo při nekoitálních praktikách během menstruace. Opravdu se cítíš připravená na sexuální život? Nebyla jsi do toho natlačená partnerem? Bojíš se, že si najde jinou, když s ním nebudeš spát? Kdybys byla moje dcera, řeknu ti, ať se na to ještě na nějakou dobu vykašleš a pokud kvůli tomu půjde za jinou, nestál za to. Ale taky mi bylo šestnáct let a byla jsem zamilovaná, takže chápu, že je to pro tebe těžko stravitelná představa a na některé věci si člověk prostě musí přijít sám. Zvaž, jestli místo opakovaných diskusí zde se radši nechceš svěřit někomu v reálu, ke komu máš důvěru - mamka, starší sestra nebo kamarádka, teta, kdokoliv… Případně lékař/ka, který/á ti předepisuje antikoncepci, pokud se stydíš s někým blízkým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
11.11.21 10:56

@Michelle_M já jen chci mít jistotu. Ano vím že už to tady hodně lidí štve. Jen prostě já ten sex chci taky a nedokážu říci ne. A když se bojím jsem v takovém stresu, že se musím hned ptát. Já se omluvám že tu hodně lidí štvu. Já jsem ještě jediné v klidu kdy je kondom. A když si nejsem jistá jako třeba s tím tamponem a spermie tak se musím zeptat. Já to vím biologii umím ale v tom stresu tomu nechci věřit a hledám způsoby tak to vyřešit. Ještě jednou se omluvám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat