Zlé sny 15 měsíčního chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 16.10.18 21:15
Zlé sny 15 měsíčního chlapečka

Ahoj holky, můj syn 15 m má poslední dobou zlé sny úplně se strachem budí. Měli jsme hodně krušné těhotenství já byla mlácená a pořád ve stresu. Nemůžu se zbavit pocitu že ty sny má kvůli tomu. Nestalo se to někomu nebo to je normální?

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 16.10.18 21:38

Kristýnko, já měla téměř bezproblémové těhotenství, a v podobném věku se mi chlapeček taky budil hrůzou. Vlastně jsme se budili hrůzou všichni, jak řval, strašné. Pak plakal a bál se spát. Trvalo to asi tři měsíce. Zkoušela jsem homeopatika, čajiky na dobrou noc, levanduli a tak, šibovala jsem s nábytkem… Nic nepomohlo, samo to přestalo :) .

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 16.10.18 22:04

@Lucius08 je tak to se mam na co těšit :(  :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >