Zlé sny, jak se jich zbavit?

Anonymní
19.6.20 05:29

Zle sny, jak se jich zbavit?

Upřímně jsem ve stresu. Zdál se mi sen, kde nějaká učitelka někoho zamordovala, protože se zbláznila. Naštěstí já utekla a pak jsem akorát všude slyšela, ze se sama zamordovala. Tluče mi srdíčko ostošest.. Nevíte někdo jak se zbavit těchto snů? Takové hnusné sny se mi zdají měsíc a pul s týdenní přestávkou. A už mě lezou na nervy, občas se bojím jít spat, protože nevím co mě čeká. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12805
19.6.20 06:03

Zkus se pred spanim dobře naladit, pusť si pěkný film, komedii apod.. Nebo si přečti knizku a dej si medunkovy caj. Pred usínání mysli na neco peknyho nebo legracniho.

Nebo mi pomohlo ten sen „dokoncit“ a uz se nevrátil. A nebo nemas s nejakou učitelkou nejaky spor? Me se treba zdalo roky o bejvalym, jak me podvadi (delal to), zdalo se mi to treba 1× za 14dni a byla jsem z toho vydeptana. Az jsme se potkali na nejake oslavě, ja byla přípita a konecne mu vse vycetla, jak me trápil (je to 13lel zpet), omluvil se mi, ze bylmladej a blbej a od te doby se mi nic o nem nezda.. Je to psychika všechno, zkus zavzpomínat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 07:10

Byla jsem včera ve stresu, takže možná i proto. Kdysi mě učitelka šikanovala a včera jsem si říkala, že po těch letech bych mohla tam zajít a alespoň se v té škole ukázat, pokud ještě některé učí. Takže to bude ono.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama