Zlepšení deprese v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ejuliana
Kecalka 107 příspěvků 20.10.14 16:22
zlepšení deprese v těhotenství

Ahoj maminky,

chci se vás zeptat, zda máte některá takovou zkušenost, že jste se léčily s depresí a v těhotenství se vám to zlepšilo, že jste třeba mohly vysadit nebo snížit dávky léků?
Beru antidepresiva a nedaří se mi snížit dávky, ráda bych 2.mimi, tak mam tajnou naději, že by se mi to v těhu mohlo zlepšit.

díky vám moc za zkušenosti!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 16:39

Ahoj, osobní zkušenost ještě nemám, ale možné to určitě je. ;)
I podle mé psychiatričky, když jsem s ní řešila plánované otěhotnění. Říkala mi, že se na léky vůbec nemám ohlížet a pokud chci, klidně ať do toho jdu. Prý se opravdu u části pacientek stává, že se v těhotenství dají „psychicky dohromady“ a AD potom klidně vysadí (a nebo sníží dávku). A i kdyby ne, většina AD je v těhotenství bezpečná.

petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 20.10.14 16:39

Ahoj, mám úzkostně depresivní poruchu, a od prvního těhu jsem bez antidepresiv i léků na spaní, ještě stále kojím, ale naštěstí léků zatím není třeba :)
občas to mám horší s tím usínáním kvůli těm mým potížím, ale kvůli malýmu to zatím zvládám
mě rozhodně děti pomohly od depresí i úzkosti se omezily
takže za mě to opravdu pomohlo :)
přeji ať to vyjde a kromě uzlíčku si domů přineseš i klid

Ejuliana
Kecalka 107 příspěvků 20.10.14 17:05

Tak to vam moc dekuju za povzbuzeni, aspon vim ze je to mozny, ale nesmim se na to moc upinat :-/
ja si znicila mozek jak jsem se kvuli malymu nevyspala, pak jsem nemohla spat i kdyz byl klid, dlouho sem to prechazela, pac sem chtela kojit, a od ty doby byl mozek jak pretazeny hodinky, pomohly az prasky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >