Zlepšení finanční situace při MD - Jihomoravský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tomkuty
Nováček 1 příspěvek 14.02.17 16:30
Zlepšení finanční situace při MD - Jihomoravský kraj

Dobrý den, co tak zkusit si přivydělat u MD? Pro jihomoravský region hledáme úvěrové poradce i na částečný úvazek. Pracovní dobu vám přizpůsobíme vašim požadavkům, děti nám v kanceláři v Boskovicích nevadí. Práce je na ŽL, takže pokud žena nastoupila na mateřskou ze zaměstnání (nikoli z OSVČ), může s výkonem OSVČ na mateřské začít – mateřská jí běží ze zaměstnání, nikoli z OSVČ. Nikdo vám nebude diktovat, kolik máte udělat práce, klienti vám budou z části přiděleni. Naučíme vás naše marketingové know how, které zvládnete z domu nebo třeba při procházkách s vaší rodinou. Tím si pak dokážete klienty shánět i sama. V naší společnosti pracuje hodně maminek na MD, které si dokáží přivydělat měsíčně od 5000 Kč (to je i garance v zaškolovací době, když projevíte určtou snahu). Jsou i takové, které dokáží vydělávat 20 000,– a více. Zaškolit jsme vás schopni téměř okamžitě, produkt je lehký na pochopení a lidé si ho žádají. Pokud máte maturitu a ideálně vlastníte i ŘP sk. B, nic vám nebrání začít vydělávat. Stačí jen snaha, výsledky se pak dostaví, manažer vás 100% podpoří. Proč to zkusit? Budete mít další příjem do domácnosti, zvýšíte si sebevědomí, neztratíte kontakt s oracovním prostředím, získáte praxi z obchodní oblasti. Pro zájem a více info mi napište na mail tomas. kuty@proficredit.cz Budu se těšit na vaše dotazy a odpovědi

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.02.17 16:34

Jak slyším know how tak se mi ježí chlupy na rukách. Tak nám povězte, co se skrývá pod vaším Know How a můžeme to rozebrat tady!

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 14.02.17 16:46
@tomkuty píše:
Naučíme vás naše marketingové know how, které zvládnete z domu nebo třeba při procházkách s vaší rodinou.
(…)
Pro zájem a více info mi napište na mail xxxx@proficre­dit.cz B

Jako nabízet na procházkách půjčky? :lol: :lol:

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 14.02.17 17:13

@zvidavajanca no já bych to definovala spíš jako lichvu…

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 14.02.17 18:04

na.rat a rozmazat…pardon. Přivydělávám si úklidem, na kýbl a hadr nepotřebuji nou hau a a navíc se nemusím stydět :D :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >