Zlepšení očí - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rakketka
Nováček 8 příspěvků 21.06.19 20:59
Zlepšení očí - zkušenosti

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se zlepšením zraku pomocí cviků apod. Chystám se to vyzkoušet a zajímá mě, jestli s tím máte nějaké zkušenosti. Předem píši, že mě nezajímají komentáře, které zlepšení zraku touto cestou vyvracejí. Děkuji :)

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 21.06.19 21:45

Měla jsem 4 dioptrie. mám 3 dioptrie. A v brýlích skla s 2 dioptrii na vlastní žádost (používám jen občas v práci).
V optice na nervy že si zničím oči (v době kdy mi byli naměřené 4 dioptrie jsem v optice řekla at mi dají skla s 2 )
u posledního měření před pár měsíci. Četla jsem v brýlích a doktorka nadšená že vše přečtu že není třeba zvedat dioptrie, že mi stačí ty co mám. Že tam mám 2 nevěděla :palec:

chaela
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 2 inzeráty 21.06.19 21:54

Od 4 let jsem měla 2 dioptrie. Poté, co jsem je v pubertě na truc pomalu přestávala nosit, se mi to najednou samo zlepšilo. Nikdo nevěděl, že je nenosím, resp. nosím, ale jen někdy, před rodiči apod. Ze 2 byla najednou 1 a už jsem je nemusela nosit celodenně, ale je dle potřeby. To pro mě znamenalo vůbec :) Postupně se mi to zlepšilo natolik, že teď mám už jen 0,5 a 0,75. Brýle nenosím vůbec, jen na řízení auta.
Takže vlastně stejná zkušenost, jako v příspěvku nade mnou. Oči prostě potřebují trénovat. Některé vady se tím zlepšit můžou, jiné ne.

Titty
Echt Kelišová 8322 příspěvků 22.06.19 06:47

Vlastní zkušenost zatím nemám, ale uvažuji o těchto seminářích :

https://zdrave-oci.eu/…ou-o-metode/

Jedna moje známá je absolvovala a cvičí oči stále, zrak se jí prý opravdu zlepšil a nemusí už nosit brýle.
Nemám to daleko, tak to asi vyzkouším.

Váš příspěvek
Reklama