Zlepšení spánku po ukončení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajcatko
Kecalka 235 příspěvků 4 inzeráty 26.10.18 13:12
Zlepšení spánku po ukončení kojení

Ahoj holky, zajímala by mě vaše zkušenost.
Mám doma půlroční princeznu, která spí v noci hezky (budí se jen na jedno kojení).
Já mám ale celou dobu spánek strašně špatný, vzbudí mě každé šustnutí, manželovo otočení v posteli, štěkající pes venku…
Jak to bylo u vás, které jste to měly podobně? Vrátil se váš spánek po ukončení kojení zase do normálu?

Reakce:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 26.10.18 13:14

@Kajcatko Trochu se mi spaní zlepšilo když byl syn tak velký, že jsem si byla jistá, že v případě nějakého problému přijde říct, takže cca 2 roky, teď mám zase malou holčičku, bohužel nejojím, a spánek zase stojí za starou bačkorku i když dcerka spinká od cca 20:00 do 8:00.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 26.10.18 13:15

Já úplně odstavila teprve před 14 dny, ale i přesto jsem denně vzhůru v tu dobu, kdy se malý dříve budil na kojení, mezi 4. a 5. ranní. Ale malý se touhle dobou i vrtí v postýlce a mně se rozsvítí chůvička, tak možná proto.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 5 inzerátů 26.10.18 13:18

neřekla bych, od té doby, co jsem máma, tak ten spánek prostě není tak kvalitní, malá je vedle v pokoji a stejně slyším každé její převalení :D nekojím skoro tři měsíce a od té doby jsem se docela dobře vyspala tak třikrát :mrgreen: je pravda, že nám od nějakého sedmého měsíce prakticky pořád rostou nějaké zoubky (máme jich venku 14), takže malá má taky horší spánek, ale nestěžuji si :)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 26.10.18 13:25

Ja mam monitor dechu uz u druheho ditete a myslim, ze prave diky tomu spim mnohem lepe. Mala mi 3 mesicni spi od 20hod a prvne se budi po 4 rano na kojeni takze mezi tim se vyspim a pak uz kojim cely den tak po 2 hodinach.

Kajcatko
Kecalka 235 příspěvků 4 inzeráty 26.10.18 13:30

@kytkalenka monitor dechu je super věc, ale po 6.měsíci už nemá moc opodstatnění. My jsme ho před nedavnem zrušili a kvalita spánku je u mě stále stejná, takže tím to nebude :)

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 26.10.18 13:39

Spím se špunty v uších, takže se mi spí dobře.

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 26.10.18 13:40

Vzbudí mě všechno. Každé převalení a zakašlání kluků. Mladší spí ještě s námi v ložnici v postýlce, ale druhý je ve svém pokoji a slyším taky všechno. Za to partner, vedle toho by mohli kácet stromy a nevzbudí ho nic.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 26.10.18 13:42
@Kajcatko píše:
@kytkalenka monitor dechu je super věc, ale po 6.měsíci už nemá moc opodstatnění. My jsme ho před nedavnem zrušili a kvalita spánku je u mě stále stejná, takže tím to nebude :)

Ja ho mela u maleho do roka, ale mozna pro vyjasneni ja mam tommee tippe sadu i s chuvickou takze to neni jenom monitor ale prave i chuvicka. Vidim na nic ze blika dychani, rozblika se kdyz se hybe a slysim co se deje v pokojicku, takze proto jsem naprosto v klidu. Kdyz se probudim tak jenom okem mrknu a kontrolky a spim dal.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 26.10.18 14:04

@NikysekR Jo manžel prospí i když ho syn tahá za nohu že má vstávat, tiše závidím a pak ho vždycky něčím přetáhnu po hlavě aby vstal. :mrgreen:

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 26.10.18 15:32

@Heivka Jako toho mého nevzbudí kolikrát ani budík co si nastaví, v 5 ráno mu zvoní a zvoní, všichni jsme už díky tomu vzhůru, ale on nic :lol:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 26.10.18 17:00

@NikysekR Zrovna uvažuju že můj Vánocům koupím takový ten budík co má i vibrační náramek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >