Zlepší se mi po antikoncepci pleť?

159
13.10.20 13:13

Zlepsi se mi po antikoncepci pleť?

Zdravím, po porodu se mě hrozně zhoršila pleť, nechtěla sem, ale asi začnu brát antikoncepci aby se to zlepšilo, protože uz se cítím hrozně :(
Ale spíše mě zajímá tělísko, ale to asi na stejné bázi neni jak pilulky??
Doporučite antikocepci která je vhodná na zlepšení pleti než půjdu k dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18815
13.10.20 13:28

Každému sedne neco jineho, me se treba po všech hormonech plet spis ještě zhorsi. A hlavne záleží na tvem konkrétním stavu, nejde jen tak prijit k dr a chtit napsat cosi, co te nekdo poradi na interneru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
13.10.20 13:41

Já bych se na antikoncepci vyprdla… Je to hrozný svinstvo..jestli máš problém s pletí, co se mi osvědčilo je mastička Akneroxid 5 ( dělají i silnější 10) pak hodně dělá taky strava.. tučné, mastné, cukry, a hlavně palmový olej je pro pupínky hnojivo.. pokud ti funguje cyklus tak jak má..zkus tu stravu..a pít hodně čisté vody :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
13.10.20 14:17

Mě endokrinilozka řekla, že by se to mělo zlepšit, mám nerovnováhu hormonů potvrzenou, nejlepší pleť za cely život jsem měla v těhotenství a pak po 3 mesicich to bylo zpět :( antinu taky plánují brát kvůli pleti, mám mistru předepsanou, která by měla být více hormonální kvůli pleti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
13.10.20 20:36

Mně pomohla na pleť Jeanine (jinak už bych antikoncepci taky nebrala, i když se na to neptáš).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
20.10.20 19:21

Co přesně myslíš zhoršením? Do antikoncepce bych teda taky asi nešla :/. Mě hodně pomohl krém od cetaphil. Cenově je to více než přijatelné. Řekla bych že v Česku asi zatím není moc rozšířený. Doporučuju. A nebo potom takovou blbinku co mi taky pomohla a tou je obyčejný dětský zásyp :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama