Zlepšil se někomu vzhled v těhotenství?

282
18.5.20 20:24

Zlepsil se nekomu vzhled v tehotenstvi?

Trosku povrchni tema ted… Mam pocit a i okoli to rika, ze mi tehotenstvi slusi, prospiva.. jsem stihla hruska, takze normalne nemam moc prsa a lezou mi klicni kosti, mam uzky oblicej a drobne vrasky primerene veku 31 let. A v tehotenstvi je vse jinak :) vyplni se mi oblicej, mam ho kulatejsi a bez vrasek, nelezou mi kosti, mam soumernejsi postavu ale ne tlustou, minule jsem pribrala jen 7kg. Je tu nekdo, kdo si taky mysli, ze vypada v tehotenstvi lepe bez normalne? ;) po porodu jsem se uplne vyfoukla a vypadala jsem nic moc tak jsem rada ze jsem zas „ve forme“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16837
18.5.20 20:34

Jo po téhle strance bylo těhotenství super :D mela sem prsa, hezkou pleť, krásné vlasy. Skoda ze po porodu slo vsechno do haje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
18.5.20 20:37

Ja jsem v tehotenstvi take nemela problem, myslim, ze jsem vypadala dobre inkdyz nevim, jestli lepe nez pred tim…ale nejlepsi bylo na postavu kojeni. To jsem mohla jist a byla jsem krasne hubena a jeste jako splaskla a velka prsa… parada… ale po ukonceni kazdeho kojeni (15m) jsem vzdy pribrala 2-3kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12229
18.5.20 20:39

Ja měla jen hezky vlasy a pleť, podle mého, ostatní říkali, že mi to sluší. Ale mně se po tom nestyska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5500
18.5.20 20:45

Já měla normálně hezkou pleť a vlasy, tak v těhotenství jsem měla akné a na hlavě nějaké roští. Takže já bych do časopisu Betynka zrovna nebyla vhodná modelka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
18.5.20 21:01

Já snad potkávám samý krásný těhule. Možná je to tím, že když je ženská normálně štíhlá, tak je na ní těhotenství poznat a všimnu si toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
18.5.20 21:10

Ne, v těhotenství jsem byla stejná, ale po porodu jsem se dala dohromady a doteď vypadám o 100% líp než před těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
18.5.20 21:28

Ano, přestali mi padat vlasy, obličej se vyhladil od bedaru, zvětšili se mi prsa a zadek, konecne jsem se sama sobě libila. Z kostry jsem měla fakt hezkou postavu i z bříškem. Po porodu se vrátilo všechno z5 :lol: bedary teda stále skoro žádný nemám, ale vlasy padaj šíleně… Doufám že tohle další těhotenství mi taky prospěje.. Kezby mi nějaký kilo zůstalo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
18.5.20 21:36

Mě se výrazně zlepšila pleť a vlasy taky fajn. Jinak jsem jak vorvaň, ve 32. týdnu 15 kg navrch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
19.5.20 08:24

Ne!!:joy: :joy: nikdy jsem nebyla osklivejsi. Cekam chlapečka 10tydnu do porodu a teď to teprv začne po tom 30. Týdnu. Ještě ty vedra no bude to pro mě zahul hlavně na psychiku:joy: :hot_face: : :srdce: angel_tone2:
Ale tesim se moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
19.5.20 10:35

Taky jsem měla v těhotenství krásnou pleť, vlasy byly úplně úžasné i 3 dny bez mytí. Měla jsem plná prsa. No nádhera, už jenom kvůli tomu bych byla schopná být těhotná nonstop :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
19.5.20 10:42

Ja vypadala hrozne, hlavne ke konci..napuchla, jsem se skoro nepoznavala v zrcadle..jen vlasy mozna, ale ty jsem mela dobre vzdycky…ja nechtela ani zadny foceni nic.. 8o po porodu to bylo jeste horsi, nastesti po sestinedeli jsem vypadala mnohem lip :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2645
19.5.20 11:58

Přijdu si, že zkrátka vypadám těhotně :lol: Mně se to těhotenský tělo moc nelíbí, ale holt bez toho to nejde, bříško si užívám, bez něj už budu zbytek života. Tohle těhotenství řeším dost problémy s pletí, moje suchá pleť je jako sahara, do toho sem tam akné. Ale to bude možná i tím, že je to tentokrát holka, u kluků to tak nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
20.5.20 13:11

Cekam holcicku, jsem v 9.mesici a tesim se, az bude konec… ale manzel rika, ze mam hezci plet (nepouzivam ted vubec makeup) a kamaradka mi chvalila vlasy… tak nevim, ale ja se moc dobre necitim, i kdyz jsem pribrala jen cca 6kg, tak si prijdu jak hrosik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
20.5.20 13:13

A chodim jak kachna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu