Reklama

Pomozte nám zlepšit poradny na eMimino.cz!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10892 příspěvků 27.07.18 00:59
Zlepšujeme poradny na eMimino.cz!

Dobrý den,

záleží nám na tom, abyste na eMiminu našli podporu a rady nejen od ostatních uživatelů v diskusích, ale také od odborníků v sekci Poradny. Právě oni mají potřebné znalosti a často Vám pomohou nebo alespoň nasměrují tam, kam potřebujete. :kytka:

Zatímco v některých poradnách se ptáte o sto šest a našli jste na nich už spoustu odpovědí na svoje dotazy, v jiných tomu tak není. :think:

Třeba tyto:

Proto se Vás ptáme – čím, to, že tyto tři poradny pro Vás nejsou tolik zajímavé a co můžeme udělat pro jejich zlepšení? :-)

Děkujeme za Vaše tipy a postřehy a přejeme krásný víkend! :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 27.07.18 05:52

Díky za nové poradny. Co se týká té o sportování dětí, tak zrovna bych měla jeden dotaz a v diskuzích se dotazy na toto téma objevují, takže možná jen uživatelky zatím poradnu neobjevily, už jsem i v diskuzi na ni upozorňovala. I dotazy na gamblerství se tu objevují, co se týká poradny o přivýdělku, je to dost ošemetné, protože už tu je i diskuze, kde mohou maminky inzerovat různá volná pracovní místa, výpomoci, brigády, že hledají někoho, kdo by jim chodil uklízet atd. a zbytek jsou většinou klikačky a podfuky :nevim:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 27.07.18 14:47

Tak já se můžu vyjádřit jen k té sportovní poradne. Díky Liliy @Tiger-lily za odkaz v mé diskuzi :mavam: . Já o ní v prvé řadě vůbec nevedela, v druhé řadě jsem neměla pocit, že mi může pomoci. Je v ní jeden příspěvek rok stary a z odpovedi taky nejasam (když doporučuji na skatu střídat nohy?!) , tak ve mně nebudí důvěru a nemám potřebu se na ně obracet.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10892 příspěvků 29.07.18 00:56

Zdravím,

moc děkujeme za Vaše tipy, poradny se budeme snažit nadále co nejvíc zlepšovat. :kytka:

Krásný víkend
adminka Eliška

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10892 příspěvků 07.08.18 14:13

Nově lze dotazy do poraden vkládat anonymně!

Monika :mavam:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 07.08.18 14:27

@admin super,ono je to někdy opravdu potřeba,díky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama