Pomozte nám zlepšit poradny na eMimino.cz!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 27.07.18 00:59
Zlepšujeme poradny na eMimino.cz!

Dobrý den,

záleží nám na tom, abyste na eMiminu našli podporu a rady nejen od ostatních uživatelů v diskusích, ale také od odborníků v sekci Poradny. Právě oni mají potřebné znalosti a často Vám pomohou nebo alespoň nasměrují tam, kam potřebujete. :kytka:

Zatímco v některých poradnách se ptáte o sto šest a našli jste na nich už spoustu odpovědí na svoje dotazy, v jiných tomu tak není. :think:

Třeba tyto:

Proto se Vás ptáme – čím, to, že tyto tři poradny pro Vás nejsou tolik zajímavé a co můžeme udělat pro jejich zlepšení? :-)

Děkujeme za Vaše tipy a postřehy a přejeme krásný víkend! :kytka:
adminka Eliška

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33910 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 05:52

Díky za nové poradny. Co se týká té o sportování dětí, tak zrovna bych měla jeden dotaz a v diskuzích se dotazy na toto téma objevují, takže možná jen uživatelky zatím poradnu neobjevily, už jsem i v diskuzi na ni upozorňovala. I dotazy na gamblerství se tu objevují, co se týká poradny o přivýdělku, je to dost ošemetné, protože už tu je i diskuze, kde mohou maminky inzerovat různá volná pracovní místa, výpomoci, brigády, že hledají někoho, kdo by jim chodil uklízet atd. a zbytek jsou většinou klikačky a podfuky :nevim:

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 27.07.18 14:47

Tak já se můžu vyjádřit jen k té sportovní poradne. Díky Liliy @Tiger-lily za odkaz v mé diskuzi :mavam: . Já o ní v prvé řadě vůbec nevedela, v druhé řadě jsem neměla pocit, že mi může pomoci. Je v ní jeden příspěvek rok stary a z odpovedi taky nejasam (když doporučuji na skatu střídat nohy?!) , tak ve mně nebudí důvěru a nemám potřebu se na ně obracet.

admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 29.07.18 00:56

Zdravím,

moc děkujeme za Vaše tipy, poradny se budeme snažit nadále co nejvíc zlepšovat. :kytka:

Krásný víkend
adminka Eliška

admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 07.08.18 14:13

Nově lze dotazy do poraden vkládat anonymně!

Monika :mavam:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 07.08.18 14:27

@admin super,ono je to někdy opravdu potřeba,díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >