Zlín - zaseklé očkování covid

Anonymní
23.4.21 16:17

Zlín - zasekle očkování covid

Ahoj nemá někdo zkušenost, že se registroval nebo rodiče se registrovali do nemocnice t.bati a došla SMS, že je to přeregistrování do PSG arény, ale bez termínu a teď se už týden nic nedeje :zed:.očkování v tomto místě má začít až 26.4. ale termín nikde. Jedná se o osobu 68 let. Když se registrovala osoba 70+ tak to bylo do týdne naočkováno

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18385
23.4.21 16:30
@Anonymní píše:
Ahoj nemá někdo zkušenost, že se registroval nebo rodiče se registrovali do nemocnice t.bati a došla SMS, že je to přeregistrování do PSG arény, ale bez termínu a teď se už týden nic nedeje :zed:.očkování v tomto místě má začít až 26.4. ale termín nikde. Jedná se o osobu 68 let. Když se registrovala osoba 70+ tak to bylo do týdne naočkováno

ale 60+ se spouštělo teprve dneska, ne?…tak bych ještě počkala…nebo si zavolej na tu jejich linku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47395
23.4.21 16:31

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 16:32

Kategorie 65 plus je od 14.4. Registrace

• Citovat
  • Nahlásit
18385
23.4.21 16:38
@Anonymní píše:
Kategorie 65 plus je od 14.4. Registrace

zkus teda zavolat na tu jejich linku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7933
23.4.21 16:41

Pokud neměli už registrovaný termín. Tak musí čekat. Však že registrovaných bez termínu je u nás 400tis lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 16:43

@Cenarius ptám se na toto konkrétní místo, kde mám zkušenost, je mi jasné, že někde se čeká dýl, ale tady to doteď frcelo

• Citovat
  • Nahlásit
1833
23.4.21 16:59

Z vlastní zkušenosti se doporučuji přeobjednat do okolí Zlína. Třeba v Luhačovicích je daleko menší nátřesk než ve Zlině.

Jinak termín se vybírá až přijde pin2. Pokud měli termín do batovky, tak bych ve stejnou dobu přišla do psg arény. Pokud SMS s pin2 nedostali, tak ještě termín nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7933
23.4.21 17:04
@Anonymní píše:
@Cenarius ptám se na toto konkrétní místo, kde mám zkušenost, je mi jasné, že někde se čeká dýl, ale tady to doteď frcelo

Ale to mohla být náhoda. Min registrovaných, více vakcín, které dostali apod. Můžeš se mrknout na https://ockovani.opendatalab.cz/ a tam se dají dohledat velmi přesné informace ke každému očkovacím mistu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
23.4.21 17:57
@Anonymní píše:
@Cenarius ptám se na toto konkrétní místo, kde mám zkušenost, je mi jasné, že někde se čeká dýl, ale tady to doteď frcelo

Z těch dat od Cenaria je zřejmé, že se tam teď vůbec neočkuje… Není žádná kapacita ani první, ani druhé dávky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
23.4.21 18:11

Neptala jsem se, jak to mají přesně rodiče a babi. Ale všichni tři mají první dávku Pfaizra. Naši jeli do Baťovky a babi volala obvodní. Nějak za týden mají na druhou.
Ale vím o lidech, kteří se registrují do Hradiště. Že tam to jde údajně rychleji :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21891
25.4.21 15:24

@Kelsey áhá, takže Zlíňáci nám to tady zdržují 8o
no, to je sranda, já vím, že každý se může registrovat, kam chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21891
25.4.21 15:26
@Lucias12 píše:
Z těch dat od Cenaria je zřejmé, že se tam teď vůbec neočkuje… Není žádná kapacita ani první, ani druhé dávky…

jo jo, prostě očkování se přesunulo z baťovky do arény

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat