Zlobím se na muže

869
20.11.15 12:02

Zlobím se na muže

Ahoj všem,
radu nepotřebuju, jen se chci vypovídat a trochu vychladnout.
Včera večer šel můj muž se svým zákazníkem a nějakými obchodními partnery na večeři a pak na nějakou chlastačku. Řekl mi, že nejpozději v jednu bude doma. Ve třičtvrtě na jednu napsal, že je ještě tam, že to nestíhá, ale že na 1000% bude doma do dvou. Přijel až ve tři a hrozně se divil, že jsem naštvaná. Mně ani tak nevadilo, že přijel takhle pozdě (není to pravidlem a chápu, že když je někde s lidmi, kteří jsou pro něj z hlediska profesního důležití, tak asi nepoletí v půli večera hned domů, když se budou ostatní ještě bavit), ale opravdu se mě dotklo, že přijel domů a řekl, co hrotím, že vlastně vůbec nic nestalo. Nepochopil, že by mi bývalo úplně stačilo, kdyby do té smsky napsal, že ví, že něco slíbil, ale že večer ještě pokračuje a je mu hloupé/nechce se mu kvůli zábavě nebo tak podobně jet ještě domů. Prostě kdyby ta smsky vyzněla jako omluva. Chci tak moc? Mně vadí, že nedodržel slib (ale jak říkám stát se to může) a ještě na mě hází, že jsem hysterka. Já si naopak o sobě myslím, že jsem docela dost tolerantní (což on normálně nepopírá a myslím, že to fakt ví a nezneužívá toho).
Tohle bylo na mě trochu moc, i když je fakt, že to mohlo být jenom nějaké moje dočasné zatmění a on to odnesl. Vidíte to taky tak?
za případné názory děkuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7029
20.11.15 12:05

Třeba tě nechtěl budit… Proč si vlastně nespala? Čekala si na něj? A děláš to tak vždy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
20.11.15 12:05

OT: Moc hezká profilovka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
20.11.15 12:08

Řekni mu to, co jsi napsala tady. Tím myslím, co by jsi po něm chtěla, aby napsal příště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
20.11.15 12:09

@Tečička
Jo, to je vlastně to úplně nejjednodušší co může udělat. To by mohlo fungovat. Každopádně mi to od manžela nepřijde jako nějaký přečin proti partnerství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
20.11.15 12:10

@mončatka pokud jde chlap bumbat, naprosto neřeším hodiny - protože to jsou prostě chvíle, kdy to nedodrží. Ale já to vim předem. Osobně - nehrotila bych to - hodina sem, hodina tam, ono se to nepos.. :mrgreen: pokud jsi na něj při příchodu vystartovala, jeho reakci se nedivím - to se prostě nedělá. Chce to diplomacii :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19195
20.11.15 12:11

@mončatka A za co by se Ti měl jako omluvit?? 8o 8o Podle mého teda hysterka seš. Proč Ti musí jak malé dítě psát v kolik přesně přijde proboha?? To o Tobě dost vypovídá, proč Ti prostě když odchází neřekne, že neví na jak dlouho to bude a případně se Ti ozve? Jeho reakci naprosto chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869

Přečin proti partnerství to není, ale prostě se mě to nějak dotklo :nevim: Nespala jsem, protože jsem se v průběhu noci probudila. Když se neprobudím, je to v pohodě, ale když jo, tak pak nemůžu spát, dokud nepřijde :oops: Je to trochu hloupé, já vím :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3992

Hm, mě to jak hysterie příjde :think: jó, kdyby přišel až ráno v 8, tak bych vyváděla, páč bych měla strach, ale že se sekl o hodinu? A ještě to není u něj pravidlem? Možná by to chtělo opravdu více tolerance z tvé strany :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
20.11.15 12:12
@Premek_Orac píše:
@Tečička
Jo, to je vlastně to úplně nejjednodušší co může udělat. To by mohlo fungovat. Každopádně mi to od manžela nepřijde jako nějaký přečin proti partnerství…

Já sama nemám ráda, když je na mě přítel naštvaný a já bud pořádně nevím proč a nebo nevím jak to teda udělat, aby se to příště nestalo :-) souhlasím, že to není nic hrozného. Stávají se horší věci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
20.11.15 12:12

@mončatka No tak se opozdil o hodinu, to neni žádná tragedie, já bych se teda nezlobila, ani nevyčítala. Vím to podle sebe, když někam večer jdu, jsem přesvědčená jak mě to tam nebude bavit a přijdu brzy, opak je většinou pravda. Když se člověk baví, neni důvod spěchat domu na nějaký přesně určený čas a ještě se omlouvat, není snad malé dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
20.11.15 12:14
@mončatka píše:
Přečin proti partnerství to není, ale prostě se mě to nějak dotklo :nevim: Nespala jsem, protože jsem se v průběhu noci probudila. Když se neprobudím, je to v pohodě, ale když jo, tak pak nemůžu spát, dokud nepřijde :oops: Je to trochu hloupé, já vím :oops:

je to hloupé, on není malé děcko, neboj :mrgreen: máš to pro příště - prostě to neřeš.. zkus si sama někam jít, dobře se bavit a hlídat hodiny - to prostě nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
20.11.15 12:14

@Kikuška90 Jasně, když řekne, že neví, na jak dlouho to bude, tak tomu rozumím a neřeším to. Tentokrát jsem ho žádala, aby šel spát k mámě (má to tam z centra blíž), že si může přijít v kolik chce, že i já budu klidnější a on si večer v pohodě užije. Řekl mi, že ne, že přijde nejpozději v jednu, protože ráno stejně musí něco důležitého zařídt a navíc bude pravděpodobně sedat za volant. Zopakoval to ještě víckrát a ať se prý spolehnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
20.11.15 12:15

No, tak evidentně si nespala, tak to asi nebudeš tak v pohodě, jak píšeš.

My se na hodiny nedomlouváme, je to zbytečné. Jediné co, tak jsme domluveni, že mobil má u sebe, aby ho slyšel, kdybych náhodou v sedm ráno trnula hrůzou, že neni doma.

Taky jsem slíbila manželovi, že přijdu, než půjde spát (do půlnoci), potkala jsem kamarády, se kterými jsem se zapovídala a když jsem se koukla na hodinky, zjistila jsem, že je půl druhé, když se bavíš a piješ, čas utíká prostě jinak. Napsala jsem mu, že přijdu později, ať se hezky vyspí (aby se o mně nebál) a tím to hasne. Miluji ho, vážím si ho, ale proč bych se měla cítit provinile za to, že jsem řekla, že si myslím, že přijdu do půlnoci (protože s tou kámoškou je nuda) a nakonec to tak nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.11.15 12:15

Tohle bych zas tak nehrotila, znám to sama, můžu stokrát slíbit, že dorazím ze srazu v tolik a v tolik, jenže zrovna když je nejlepší nálada a zábava, tak bych měla jet už domu… a v tu chvíli se mi prostě nechce, a nejde o to, že bych se hnedle s někým obírala atd,… Tohle sem tam udělá každý, kdo se jde někam bavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama