Reklama

Zlodějka na Sbazaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 06.03.17 21:52
Zlodějka na Sbazaru

Zdravím takhle večer,
jdu se poradit, zda někdo řešil něco podobného. Nikdy se mi nic takového nestalo a to na internetu prodávám i nakupuji Xlet, tentokrát jsem prostě čmuch neměla 8o :mrgreen:
Koupila jsem si kočárek, poslala prašule a šup! Jsem 13tá okradená v pořadí :D
Podala jsem TO, poslali spis do jiného města, kam podali paní přede mnou.
S dotyčnou zlodějkou mám 28stran A4 emailů. Je nehoráznost co vše si navymýšlela!!!
Vím kdo je to, jméno, adresu, její fb, vše.
Napsala jsem jí že vím kdo je! Její reakce je půl stránkový email jak nechtěla a kecy :zed: :zed:

TO mám podané, přemýšlím podat na soud Návrh na Platební rozkaz.

Já jí ty peníze prostě nenechám!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 06.03.17 22:06

@Zirafka11

návrh na vydání elektronického platebního rozkazu kromě obecných náležitostí musí obsahovat datum narození fyzické osoby, bydliště, zaplatíš poplatek, sud Ti vše vrátí pro vady.
Podle ustanovení § 173 odst. 1 o. s.ř. je třeba elektronický platební rozkaz doručit žalovanému do vlastních rukou, náhradní doručení je vyloučeno.
Platíš 4% z částky

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 06.03.17 22:23
@DanielaD píše:
@Zirafka11návrh na vydání elektronického platebního rozkazu kromě obecných náležitostí musí obsahovat datum narození fyzické osoby, bydliště, zaplatíš poplatek, sud Ti vše vrátí pro vady.
Podle ustanovení § 173 odst. 1 o. s.ř. je třeba elektronický platební rozkaz doručit žalovanému do vlastních rukou, náhradní doručení je vyloučeno.
Platíš 4% z částky

Nad částku 20.000,–. To já nemám, proto je poplatek 300,–, v případě uznání - poplatek vrací.
Už vážně nevím, jak to udělat…

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 06.03.17 23:00
@Zirafka11 píše:
Nad částku 20.000,–. To já nemám, proto je poplatek 300,–, v případě uznání - poplatek vrací.
Už vážně nevím, jak to udělat…

pokud o ní víš vše, tak podej..pokud máš málo informací-bydliště, rodné číslo…tak nemáš šanci. Ať Ti to vyjde

Ela515 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 23:14
@Zirafka11 píše:
Zdravím takhle večer,
jdu se poradit, zda někdo řešil něco podobného. Nikdy se mi nic takového nestalo a to na internetu prodávám i nakupuji Xlet, tentokrát jsem prostě čmuch neměla 8o :mrgreen:
Koupila jsem si kočárek, poslala prašule a šup! Jsem 13tá okradená v pořadí :D
Podala jsem TO, poslali spis do jiného města, kam podali paní přede mnou.
S dotyčnou zlodějkou mám 28stran A4 emailů. Je nehoráznost co vše si navymýšlela!!!
Vím kdo je to, jméno, adresu, její fb, vše.
Napsala jsem jí že vím kdo je! Její reakce je půl stránkový email jak nechtěla a kecy :zed: :zed:

TO mám podané, přemýšlím podat na soud Návrh na Platební rozkaz.

Já jí ty peníze prostě nenechám!!

Já si takhle koupila kočár z firmy Kočárky Deniska.
Kočár jsem nedostala ani po 4 letech, podalo se trestní oznámení, platební příkaz, exekuce.. údajně jsem taky cca 20.á v pořadí.
Satisfakce se asi nedočkám nikdy, 16t v háji.

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 06.03.17 23:32

Tykrááááso :( No to je něco… tak já si taky myslím, že nic neuvidíme. Jsme v kontaktu na fb skupině všechny podvedené, kromě dvou.

semisova
Kecalka 500 příspěvků 06.03.17 23:57

Já takto nabehla na konikovi, koupila jsem tedy zaplatila dopredu kocarek. Také nas bylo hodne okradenych, byla jsem i znovu predvolana na policii, dostala jsem možnost nahlédnout do spisu, pani okradla asi 50 lidi o 180 tis bohužel i kdyz jsem se pridala k ostatním a podala společne trestní oznámení řekli mi, ze nic asi nedostanu, pani nedisponuje žádným majetkem. Sejří me to ale co nadělám. :cert: Jsou to uz dva roky…

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 07.03.17 00:08

Jde o podvod, takže to není jen dluh ale trestný čin a udělala bych vše, aby si šla sednout do kriminálu.

Ela515 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 01:52

@semisova Ano, máme to podobně, hmotný majetek se nedohledal, na kontě majitelky i jejího manžela je již několik exekucí, nemají co vzít (údajně), prý kdybych o nějakém jejich majetku věděla, mám se ozvat.
Dobrý vtip.
Obzvláště když jsem tady na Emiminu četla, že dotyčná vesele podniká dál a tu a tam i něco prodá. Jak je tohle vůbec možné??

Poslední email z exekučního měl toto znění:
Dobrý den,

k Vašemu dotazu uvádím, že od poslední komunikace bylo provedeno místní šetření naším vykonavatelem xxxxxxx, při kterém bylo zjištěno, že povinná není v místě TP známa, v místě TP se nachází nějaká firma, lidový léčitel (z tohoto důvodu nebylo ani vozidlo nalezeno). Při opakovaných lustracích příslušné ZP bylo zjištěno, že povinná je stále vedena jako uchazeč o zaměstnání/po­živatel důchodu – dle sdělení ČSSZ je výkon rozhodnutí srážkou z důchodu neproveditelný z důvodu nízkého důchodu. Dále byly znovu zaslány žádosti o součinnost na banky – nebyl nalezen žádný postižitelný účet.

Pokud by Vám bylo známo, kde se pov. v současné době fakticky zdržuje, tel. č. na pov. nebo další informace potřebné k provedení ex., sdělte tyto prostřednictvím této mailové adresy nebo na níže uvedeném tel. čísle."

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 07.03.17 04:17

Tak to je neuvěřitelné. Hnus!

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 07.03.17 19:58

Bezvadný vyhlídky… :D

Smich
Kecalka 389 příspěvků 09.03.17 15:35

@Zirafka11 Nechci prudit, ale nebylo vám divné, že musíte zaplatit předem? Teď už je to samozřejmě jedno…

AnickaT
Nováček 9 příspěvků 09.03.17 15:46

No nevím, zda poškozeným dámám mělo být a priori divné, že mají platit za zakoupené zboží předem. Například na Aukru to je úplně normální (platba předem), i když někteří prodávající umožňují také dobírku.

LLenule111
Závislačka 3220 příspěvků 09.03.17 15:48

Já takle naletěla jedné podvodnici na Sbazaru..přišla jsem o 1500kč, podala jsem trestní oznámení, bylo nás taky hodně. Ale co, dodnes nic z toho nemám, ani peníze, ani věc, kterou jsem chlěla.. Bohužel jsem naletěla a už nic dražšího na internetu od lidí nekupuji.

stinga
Závislačka 3464 příspěvků 10 inzerátů 14.03.17 09:36

@Smich většinou se platí předem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama