Zlodějský systém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 18.11.18 22:35
zlodějský systém

Právní systém je příliš omezený na pokrytí celého zlodějského systému, protože liberální ideologie vytváří závoj, díky němuž je oblast pozorováná právním systémem úzce omezena. To vytváří vynikající podmínky pro úplné bezpečí na zlodějské operace. Nastavení opony vytvářející umělý obzor je největší tabu, kterou vytvořil liberální kapitalismus. Reforma navrhovaná předsedou vlády Andrejem Babišem a prezidentem Milošem Zemanem je pokusem o narušení liberálního tabu, ale bohužel na obranu zlodějského systému se postavila celá skupina občanů, která v roli užitečného idiota věří ve vyprávění o ekonomické svobodě od různých nedůvěryhodných politiků typu pana Kalouska či Schwarzenberga. Použijeme-li klasickou logiku ke sledování zlodějského systému, nebudeme schopní tento systém snížit. Proto musíme použít pravděpodobnost. Samozřejmě, že pak takto získané výsledky budou právním systémem zamítnuty. Právní systém je však subsystémem sociálního systému a proto má vykonávat funkce určené sociálním systémem. Nemůžeme souhlasit s tím, že právní systém by měl být nadřazen sociálnímu systému. Lidé, kteří působí jako obránci tabu, věří, že okrádání je nezbytnou podmínkou pro rozvoj, protože hromadí kapitál. Snížení činosti zlodějského systému na nulu, není možné, je to zjevná utopie. Nemožnost úplného odstranění zlodějství z veřejného života však neznamená, že bychom v tomto směru neměli podniknout žádné kroky. Když lidé zjistí, že sociální systém je skutečně úpřímný, budou ochotněji platit daně a zvýší se důvěra v politický systém.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2556 příspěvků 18.11.18 22:38

Tohle si nepřečíst tak dnes neusnu.Díky! :pankac:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 23:00

dobrý já si to zapíšu :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 18.11.18 23:04

Za minulého režimu existoval paragraf na přiživníctví. Nebyla to pracovní povinnost, pouze povinnost prokázat legální příjem. I to je jedna z cest vedoucí ke zlepšování naší nemocné společnosti. Dnes se diskutuje o možném prokázání majetku nad 10 milionů korun. Je třeba tento zákon přijmout o povinnosti prokázat majetek minimálně už nad 2 miliony korun. Hledat možnosti zdanění zisku cizích firem na našem území. Rozhodně kapitál nemá odtékat do daňových rájů. To by měla řešit naše legislativa.

Janli
Kelišová 6297 příspěvků 18.11.18 23:28

Jsem zmatená jak Goro před Tokiem ……. 8o Co to to? Tak nevím, buď je ten Tramín co piju moc slabej nebo mi do něj něco šoupli… Nechoď s tímhle na nás v půl jedenáctý v noci, zkus to příště tak v deset dopoledne.....

Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 18.11.18 23:34
@Janli píše:
Jsem zmatená jak Goro před Tokiem ……. 8o Co to to? Tak nevím, buď je ten Tramín co piju moc slabej nebo mi do něj něco šoupli… Nechoď s tímhle na nás v půl jedenáctý v noci, zkus to příště tak v deset dopoledne.....

To ještě spíš po chlastačce

Janli
Kelišová 6297 příspěvků 18.11.18 23:53
@Božislava píše:
To ještě spíš po chlastačce

Po tvojí??? Tak to už jsem doma :mrgreen: .

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32940 příspěvků 19.11.18 01:24
@Božislava píše:
Za minulého režimu existoval paragraf na přiživníctví. Nebyla to pracovní povinnost, pouze povinnost prokázat legální příjem. I to je jedna z cest vedoucí ke zlepšování naší nemocné společnosti. Dnes se diskutuje o možném prokázání majetku nad 10 milionů korun. Je třeba tento zákon přijmout o povinnosti prokázat majetek minimálně už nad 2 miliony korun. Hledat možnosti zdanění zisku cizích firem na našem území. Rozhodně kapitál nemá odtékat do daňových rájů. To by měla řešit naše legislativa.

To jako ze by všichni pražáci měli doložit, kde vzali peníze na své byty? To si nedovedu představit, kolik nových úředníků by se muselo nabrat :think:

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 19.11.18 05:04

Co jsem pochopila, tak dle tvého mínění jsou Babiš a Zeman něco jako spasitele?
Pokud ano, tak Bůh nás ochraňuj :zed:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 19.11.18 06:21
@Halamka píše:
Co jsem pochopila, tak dle tvého mínění jsou Babiš a Zeman něco jako spasitele?
Pokud ano, tak Bůh nás ochraňuj :zed:
:mrgreen:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29277 příspěvků 19.11.18 07:22

To muselo dát práce to sepsat. :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 19.11.18 17:35

Vysmívat se umí každý, ale najít řešení pouze někdo!

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 19.11.18 17:38

tvl :think:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 19.11.18 17:39
@Božislava píše:
Vysmívat se umí každý, ale najít řešení pouze někdo!

:) ještě že ses zjevila, jinak jsme na Krymu

Příspěvek upraven 19.11.18 v 18:12

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 19.11.18 17:50

@Božislava tak kdo je ten spasitel? Ty?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >