Zlomená noha v těhotenství 2

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:15
Zlomená noha v těhotenství 2

Ahoj chci se zeptat ve čtvrtek na mě spadla deska na nohu nešťastnou náhodou do 3 minut jsem tam mela hematom modro fialové a oteklé…
Jela jsem do Nemocnice s tým že jsem v 16 TT a nemůžu na rtg… Zpevnili mi dva prsty k sobe náplasti a obvaz s tým že mě ta noha budi paralely nepomáhají chlazení nepomáhá… A mám napsané že je to zhmožděne… Furt mi to škube i když ležím v klidu mám chodit na patě… Za celý víkend se to nezpravilo…
Takže nejspíš vyhledám zítra znova lékaře co myslíte je to zhmožděne (naražené) a je to normální… Měla jsem hodně úrazu ale tohle jsem ještě nezažila…
PS:přidávám fotku minutu po úrazu+ jak to mám zavázané a nepomáhá nic

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65611 příspěvků 24.02.19 18:20

Tak jednak nevidím důvod proč by si v 16tt nemohla na RTG nohy a druhak když mi spadla na palec půl kilová nutela ve skle, tak jsem se na to nepostavila týden a bylo to taky jen zhmožděné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:22

To nevím Dr mě neposlala
A ta deska nem la určitě půl kila
Ale ohodne víc je to deska od stolů od tabule

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 24.02.19 18:25

Naraženina bolí víc než zlomenina.
Já jsem měla v těhotenství zlomenou nohu a na rtg mě normálně poslali. Dali vestu na břichi a rentgenovali jen nohu…

Jana206
Nadpozemská drbna 27161 příspěvků 24.02.19 18:28

Já jsem byla i v těhotenství na rtg čelisti,dali mi vestu. Druhy zpusob,jak zjistit,co mi je,byl vyvrtat hlubokou plombu a tu bolest jsem si ráda usetrila.
I v těhotenství je mozny RTG za urcitych opatření,davka záření je dnes malá. Dřív,když nebyl utz,se rtg pouzival jako diagnosticka metoda v pozdejsi fazi těhotenství,jestli se treba nejedna o dvojcata.
Syn ma obcas nejakou narazeninu s hematomem ve sportu,bolí to jak cert,ale zlomene to jeste nikdy neměl.Jednou to vypadalo,ale po splasknuti hematomu se to neprokazalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:29

No uvidíme zítra jen mě překvapuje že naraženíny jsem měla hodnekrat a nikdy tohle mi nedělalo takové peklo a nikdy mi to tak rychle nezbarvilo se a neoteklo

Cvrčínek
Kecalka 226 příspěvků 24.02.19 18:38

Nech si udelat rtg :roll:

mroe
Neúnavná pisatelka 15412 příspěvků 24.02.19 18:46
@Cvrčínek píše:
Nech si udelat rtg :roll:

Taky se mi zda reseni dost jednoduche… :mrgreen: Nad cim tady dumame?

Váš příspěvek
Reklama