Zlomená ruka a pád na sádru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrlí
Povídálka 43 příspěvků 22.04.18 14:34
Zlomená ruka a pád na sádru

Holky mám dotaz, když má dítě sádru a je dost divoké a hold ho uhlídat nejde (2roky). A spadne a automaticky padá na tu těžší ruku se sádrou. Stalo se to už někomu? Pohla se vám kost a museli jste znova rovnat? Nebo to sádra ustála? A jak dlouho jste měli sádru? :) Děkuji

Reklama

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 22.04.18 14:54
@andrlí píše:
Holky mám dotaz, když má dítě sádru a je dost divoké a hold ho uhlídat nejde (2roky). A spadne a automaticky padá na tu těžší ruku se sádrou. Stalo se to už někomu? Pohla se vám kost a museli jste znova rovnat? Nebo to sádra ustála? A jak dlouho jste měli sádru? :) Děkuji

Asi by to po větším pádu chtělo na kontrolní rtg. Nebo :nevim:, jak jinak by to šlo zjistit.

andrlí
Povídálka 43 příspěvků 22.04.18 15:07

@Jirka765 spíše klasické malé pády. Běži doma a zakopne a už leží. Jdeme až ve středu na RTG :(

kacenka.sks
Kecalka 402 příspěvků 22.04.18 15:08

My měli nedavno, sadra jen tri tydny. Maly mi nespadl ami jednou, ale jsou mu tri a dalo se mu vysvetlit, ze se se sadrou nebeha. Pokud spadne na tu ruku, urcite bych zajela na RTG.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 22.04.18 15:27
@andrlí píše:
@Jirka765 spíše klasické malé pády. Běži doma a zakopne a už leží. Jdeme až ve středu na RTG :(

Tak do té středy to asi nemá cenu hrotit. :( Ale :nevim:. Zakopnout a spadnout na zlomenou ruku mi jako malý pád nepřijde. :(

andrlí
Povídálka 43 příspěvků 22.04.18 15:37

To bych musela jezdit na RTG pořád. :,( Ho uhlídat nejde at hlídame doma úplně všichni :( litame za ním, vysvětlujeme, křičíme už jak se rozběhne. Ale 2 letému to asi fakt nevysvetlim.
Spíše mě zajímá podobná zkušenost zda se to někomu taky stalo, že má tak akční malinké dítě, které spadlo.

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 22.04.18 15:40

Mám velice aktivní vnučku 20 měsíců padá pořád odřené kolena, ruce, ale zlomeného na štěstí nic neměla. Raději bych taky zašla na RTG není to sranda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama