Zlomené srdce - kdy to přestane bolet?

Anonymní
23.11.19 22:23

Zlomené srdce - kdy to přestane bolet?

Holky jsem naprosto nešťastná. Myslela jsem, že jsem potkala toho pravého, bylo mi tak nádherně jako snad nikdy, byla jsem si jistá že to je to ono. Po 3/4 roce jsem zjistila, že se vídá s bývalou ženou. Mají spolu dítě. Řekl mi, že se rozvedli, ale není to pravda. Měli něco jako pauzu, možná se opravdu rozešli, každý žil jinde (my dva spolu nežili ale často jsem spala u něj, takže tohle je pravda),, on si bral syna každý druhy víkend a občas v týdnu se u nich stavil. Přiznal se že lhal, že se bál že bych ho odmítla kdyby nebyl rozvedený a že to opravdu řešili. Nakonec to stáhli a že uvidí. Ona o mne neví, lhal i jí, že nic vážného nemá :,( A mne říkal že jsem žena jeho života a že si mě jednou vezme. Miluju ho strašně moc a nechci o něj přijít. Vlezla jsem mu do mobilu a přečetla si nejmíň 20 zpráv co psal jí. Spal s ní. A psal jí hezké věci, včetně toho že to zvládnou, že tomu věří. Vím že ho odsoudíte ale já se zamilovala jako nikdy a chtěla jsem s nim rodinu a všechno. Ani náznakem by mě nenapadlo že to hraje na obě strany. Neskutečně na ni žárlím protože vím že se k ní vrátí a bude na ni hodnej a bude všechno v pohodě. Možná to se mnou nějaký čas myslel vážně ale výsledek je že jsem skončila se zlomeným srdcem a navíc ho musím vídat, protože pracujeme ve stejný firmě (odcházet určitě nebudu), i když v jiném patře, ale minimálně 1× týdně se tam vidíme.

Jak mám zapomenout, když jsem zažila nejhezci chvíle v životě a pořad si predstavuju jak budou na Vánoce spolu a jak budou šťastní a já skončila sama? Vím, že čas pomůže, že za rok to bude ok, ale jak mám vydržet ten rok? Dneska jsem se rozbrecela v tramvaji. Nic mě nebaví (koníčku mám dost, ale nemám na ne vůbec naladu) a jen myslím jak jsou/budou spolu a že lepšího chlapa už nepotkam :( nikdy nikdo na mě nebyl tak hodnej :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

708
23.11.19 22:29

Chlapi jsou hajzli a rádi to hrají na dvě strany. Ty nepíšeš že by se s tebou rozešel, třeba jen neví kterou si vybrat :nevim: Třeba budete nakonec na vánoce spolu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 22:32

Nechal me pred mesicem a taky delame v te same firme (jiny patro) a ja se snazim zmenit praci. To je vlastni tyrani ho tam vidat..nepreneses se pres neho pokud nezmenis job :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7107
23.11.19 22:33

Teď to nevidíš, jak to je. A pokud oboustranně chtějí zachránit vztah, kde je dítě… nemyslíš, že má prostě přednost radost dítěte, které má rodiče spolu? A zase si tak nemaluj, jak budou šťastní…třeba jo, třeba ne. Ale byl důvod, proč šli od sebe. A že nikoho lepšího nepotkáš? Chacha…sama píšeš, že to válí na dvě strany, že s ní spal… chápeš to jasně, že spal s ní i s tebou ve stejném období? Zase takový charakter a nejlepší chlap to nebude. A jako svobodné bezdětné ti nemohu zcela doporučit chlapa se závazkem. Ono to není tak jednoduché…a zdaleka pro každého. Takže podtrženo sečteno…jednou budeš ráda, jen si to musíš odžít. To jsme zažila skoro každá, to zlomené srdce. Jen si opakuj fakta a neutapej se v sebelítosti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 22:33

Duduuuu, je mi to moc lito :,( :hug: taky mam srdce na kousicky. Nech si čas na to se vzpamatovat a odtruchlit si to, nenech si do srdce vstriknout jed. Byt tebou, tak bych to rozebirala s co nejméně lidmi, at te zbytecne nerozsekaji všechny ty „pravdy“, které uslysis. Bolí to, nezlob se na něj, ze to nezvladl :,( ještě bude krásně na svete :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 22:34
@Pitřice píše:
Chlapi jsou hajzli a rádi to hrají na dvě strany. Ty nepíšeš že by se s tebou rozešel, třeba jen neví kterou si vybrat :nevim: Třeba budete nakonec na vánoce spolu :srdce:

tak to bych ho zrovna kopla do koulí, na vánoce spolu, rada není, záleží jaká jste osobnost, podle toho to hůř či lépe překonáte

Příspěvek upraven 23.11.19 v 22:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 22:34

@Pitřice nebudeme, to bude s ní a synem. Nerozesli jsme se, on je teď pryč. Ale když jsem četla ty zprávy bylo mi úplně zle a je znát že to s ní dává dohromady. Já jsem ze hry :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 22:36

@anupati já vím, spal s nama obema:( ale
Já bych mu to odpustila. Všechno. Rozešli se protože se hádali a ona s nim přestala spát. Tak teď s nim už spí :,( :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 22:37

@PaníKadrnožková dekuju :srdce: na nej se nezlobim, jen bych si strašně prala aby bylo všechno jinak :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 22:38

@evulinda79 jsem citlivka. Bohužel. Vztah je pro mě alfa omega :(

• Nahlásit
  • Citovat
7107
23.11.19 22:39
@Anonymní píše:
@anupati já vím, spal s nama obema:( ale
Já bych mu to odpustila. Všechno. Rozešli se protože se hádali a ona s nim přestala spát. Tak teď s nim už spí :,( :?

Fakt bez zaváhání? Oni se skrz dítě nikdy nepřestanou vídat, komunikovat. Chceš v tom dlouhodobě žít? Věčný stres, jestli…Dítě bude pravidelně u vás…jejich společné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 22:49
@Anonymní píše:
@Pitřice nebudeme, to bude s ní a synem. Nerozesli jsme se, on je teď pryč. Ale když jsem četla ty zprávy bylo mi úplně zle a je znát že to s ní dává dohromady. Já jsem ze hry :,(

Teď je to hrozný, ale pro všechny lepší když se vrátí k manželce, dítě bude vyrustat se svými rodiči a ty časem potkáš jiného chlapa, třeba lepšího bez závazků. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7107
23.11.19 22:51
@Anonymní píše:
@evulinda79 jsem citlivka. Bohužel. Vztah je pro mě alfa omega :(

Tyjo, úplně jsem si vzpomněla na kamarádku. Tam byl taky takový nerozhodný muž. Ona byla ta svobodná, nezadaná…po čase to dotáhli ke společnému dítěti…pak zase původní manželka, a to hned po jejím porodu, pak zase ona…pak…hele, vyhrála ta, která s ním nezůstala. Měli dalších skoro 10 let vztah nevztah, na malou byla defacto sama jakmile se kolem ní někdo motal, tak on přitlačil… básničky, plačky… malá pak už tatínek tatínek…no tak bacha…až teď po x letech se z toho vymotala a má normálního partnera. Druhé dítě už nestihla skrz věk :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3805
23.11.19 22:52
@Anonymní píše:
@evulinda79 jsem citlivka. Bohužel. Vztah je pro mě alfa omega :(

Mrzí me Tvuj příběh, moc Ti drzim palce, at se das, co nejdříve do poradku :hug:..Bohuzel ani nevim, jak Ti poradit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 22:52

@anupati to by mi nevadilo, navíc by měl dítě pak i se mnou. Ano odpustila bych vše bez zaváhání. Udělala bych naprosto všechno. Ale nemůžu udělat nic. Jedine jí říct že se mnou v podstatě žil, spal atd. Jí totiž napsal že jí je věrný, že po prvním měsíci co měl par jiných si uvědomil, že tohle nechce :pocitac: Vím že sex byl jejich zásadní problém. Od toho pak byly hádky. Tak asi se už problém na její straně vyřešil. Prohrála jsem :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama