Zlomené srdce - kdy to přestane bolet?

Napsat příspěvek
Anonymní
23.11.19 22:55

@anupati to je hrozny, jsem rada ze má kamarádka nového partnera a je snad šťastná :kytka: bohužel tady to vidim jako prohru u mě, strašně moc ji zavidim ze s nim má dítě a o to silnější argument, navíc spolu byli samozřejmě daleko delší dobu. Vím ze problémy můžou přijít zase a třeba brzy a znovu půjdou od sebe, ale teď se tyram představou jak sedí ruku v ruce na Vánoce a koukají na pohádky a je mi úplně zle

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 22:56

@_.Emilyyy dekuju ti :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
22043
23.11.19 22:56
@PaníKadrnožková píše:
Duduuuu, je mi to moc lito :,( :hug: taky mam srdce na kousicky. Nech si čas na to se vzpamatovat a odtruchlit si to, nenech si do srdce vstriknout jed. Byt tebou, tak bych to rozebirala s co nejméně lidmi, at te zbytecne nerozsekaji všechny ty „pravdy“, které uslysis. Bolí to, nezlob se na něj, ze to nezvladl :,( ještě bude krásně na svete :srdce:

promin, že se ptám, ale párkrát jsi psala, že jsi těhotná…Tak to se musíš cítit dost blbě, pokud tě zradil otec očekávaného dítěte :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7165
23.11.19 22:57
@Anonymní píše:
@anupati to by mi nevadilo, navíc by měl dítě pak i se mnou. Ano odpustila bych vše bez zaváhání. Udělala bych naprosto všechno. Ale nemůžu udělat nic. Jedine jí říct že se mnou v podstatě žil, spal atd. Jí totiž napsal že jí je věrný, že po prvním měsíci co měl par jiných si uvědomil, že tohle nechce :pocitac: Vím že sex byl jejich zásadní problém. Od toho pak byly hádky. Tak asi se už problém na její straně vyřešil. Prohrála jsem :,(

Nemyslím to ve zlém, tohle od tebe zní strašně zoufale. Žádná sebeúcta? Alespoň vnitřní pocit, že máš navíc? Na to, jak by se k tobě měl chlap chovat? Jak by se obecně měl chovat, jako charakter? :think: Co kdyby ti to říkala kamarádka? Já tě chápu, ale věř mi, že tohle fakt není prohra, i když to teď tak vnímáš. Máš šanci na sobě začít pracovat a v budoucnu mít úplně jiné partnerství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22043
23.11.19 22:59
@Anonymní píše:
@anupati to je hrozny, jsem rada ze má kamarádka nového partnera a je snad šťastná :kytka: bohužel tady to vidim jako prohru u mě, strašně moc ji zavidim ze s nim má dítě a o to silnější argument, navíc spolu byli samozřejmě daleko delší dobu. Vím ze problémy můžou přijít zase a třeba brzy a znovu půjdou od sebe, ale teď se tyram představou jak sedí ruku v ruce na Vánoce a koukají na pohádky a je mi úplně zle

holka, o takového chlapa by ses nemohla opřít, nemohla mu věřit…Věř, že té jeho ženě není co závidět, ptž vás obě hnusně obelhával. Navíc s oběma spal, to je prostě zrada :cert: Je to bezcharakterní muž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 23:02

@anupati já od mala nemám extra sebevědomí co se vztahu tyce. Asi mi chybí sebeucta. Nikdy jsem se s nikým nerozesla ani když jsem byla naprosto nešťastná. Vždycky to museli udělat ti chlapi. Tohle bylo ale tak jiný. Nikdo na mě nebyl tak hodný, tolik krásných slov, tolik činů, byl pro mě obrovská opora…a je pryč. Kdyby mi to řekla kamarádka, tak ji samozřejmě reknu že ta manželka nevyhrala, že dva měsíce budou ok a pak se zase začnou hádat, navíc on to řeší nevěrou a pak ještě lze. Takže nic moc. Jenže jakmile jde o mne tak bych na sobě nechala dříví štípat, jen aby byl se mnou. Já myslím, že takhle zamilovaná jsem nikdy nebyla. Nikdy jsme se nepohadali, měli jsme dokonalý vztah a všechno šlo tak přirozeně. Nemůžu věřit že je všechno jinak

• Nahlásit
  • Citovat
@Anonymní píše:
@anupati to by mi nevadilo, navíc by měl dítě pak i se mnou. Ano odpustila bych vše bez zaváhání. Udělala bych naprosto všechno. Ale nemůžu udělat nic. Jedine jí říct že se mnou v podstatě žil, spal atd. Jí totiž napsal že jí je věrný, že po prvním měsíci co měl par jiných si uvědomil, že tohle nechce :pocitac: Vím že sex byl jejich zásadní problém. Od toho pak byly hádky. Tak asi se už problém na její straně vyřešil. Prohrála jsem :,(

proboha, vzpamatuj se, dítě s takovým podvraťákem, vždyt ono by ten váš nevztah odneslo nejvíc, dítě nikdy žádný vztah nezachrání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7165
@Anonymní píše:
@anupati to je hrozny, jsem rada ze má kamarádka nového partnera a je snad šťastná :kytka: bohužel tady to vidim jako prohru u mě, strašně moc ji zavidim ze s nim má dítě a o to silnější argument, navíc spolu byli samozřejmě daleko delší dobu. Vím ze problémy můžou přijít zase a třeba brzy a znovu půjdou od sebe, ale teď se tyram představou jak sedí ruku v ruce na Vánoce a koukají na pohádky a je mi úplně zle

Jo a taky je něco jiného, jak to vnímáš teď, v té bolesti a strachu ze ztráty…a jak bys to vnímala, kdyby se vše usadilo, začala vám každodenní rutina…možná bys zjistila, žes to vlastně úplně neodpustila, žes to jen potlačila ve strachu, že o něj přijdeš…a pak při sebemenší hádce, vaší krizi…zkus nad tím popřemýšlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 23:03

@pe-terka snažím se si to rikat pořad dokola a stejně jen neustále brecim. Opora byl, velká. Ale že nás obelhaval obe je pravda :,( ne celou dobu ale nejméně 3 měsíce ano

• Nahlásit
  • Citovat
22043
23.11.19 23:03
@Anonymní píše:

vyhrála, jen o tom ještě nevíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 23:05

@evulinda79 já myslela kdyby zůstal se mnou, ze bychom měli časem svou rodinu. Já nad tím nepremyslim, není důvod, protože já nsem ta poražena a on bude s ní

• Nahlásit
  • Citovat
7165
23.11.19 23:06
@Anonymní píše:
@anupati já od mala nemám extra sebevědomí co se vztahu tyce. Asi mi chybí sebeucta. Nikdy jsem se s nikým nerozesla ani když jsem byla naprosto nešťastná. Vždycky to museli udělat ti chlapi. Tohle bylo ale tak jiný. Nikdo na mě nebyl tak hodný, tolik krásných slov, tolik činů, byl pro mě obrovská opora…a je pryč. Kdyby mi to řekla kamarádka, tak ji samozřejmě reknu že ta manželka nevyhrala, že dva měsíce budou ok a pak se zase začnou hádat, navíc on to řeší nevěrou a pak ještě lze. Takže nic moc. Jenže jakmile jde o mne tak bych na sobě nechala dříví štípat, jen aby byl se mnou. Já myslím, že takhle zamilovaná jsem nikdy nebyla. Nikdy jsme se nepohadali, měli jsme dokonalý vztah a všechno šlo tak přirozeně. Nemůžu věřit že je všechno jinak

Zkus vstoupit do nějaké terapie. Opravdu je to pro tebe velká šance, zapracovat na sobě a přitáhnout si jiný typ partnera, vytvořit jiné partnerství. Ne takové, které je na úkor tebe. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 23:06

@pe-terka nevím :( neumím si zosklivit chlapa který pro mě dělal první poslední a já díky němu byla šťastná jako snad ještě nikdy. Lidi mi říkali že úplně zářím. Tak jsem dozarila :(

• Nahlásit
  • Citovat
22043
23.11.19 23:07
@Anonymní píše:
@pe-terka snažím se si to rikat pořad dokola a stejně jen neustále brecim. Opora byl, velká. Ale že nás obelhaval obe je pravda :,( ne celou dobu ale nejméně 3 měsíce ano

zkus to odosobnit a představ si, že ti tento příběh říká nějaká kamarádka. Dosad si tam neutrálního chlapa…Jak to vidíš, čistě racionálně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 23:09

@pe-terka řekla bych ji že má byt rada ze se ho zbavila, ze chlap co neví co chce by ji stejně časem nebavil. A navíc ze lhal a lhát bude v budoucnu znovu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama