Zlomené srdce - kdy to přestane bolet?

Napsat příspěvek
29.11.19 09:28

Aha, tak ty se s nim schazis? Jako jen tak? On ale nevi, ze ti tak strasne zlomil srdce, ne. No, ten masochismus trochu nechapu, ja teda ted toho, co me tak hodil pres palubu videt nechtela, hned bych mu vpalila, co je to za… Az ted s odstupem si promluvime, co a jak s miminem a to se budu hodne drzet.

Jinak teda si ted malujes, jak bys byla stastna, i kdyby te podvadel a nevim co. Nevim, co je to za stadium zarmutku a doufam, ze te prejde (to se s nim ovsem nesmis vidat).
Ja si v pripade nenadale pohody budu opakovat: opustil te i s ditetem kvuli zachovani sveho svobodneho zivota, ani jednou se te od te doby nezeptal jestli jste zdravotne v poradku, ac vi, ze mas rizikac, nebyl s tebou ani na jednom vysetreni, dosud ti nedal ani korunu, natoz aby si vzpomnel, ze mas svatek… buuuuu, ten je tak skvelej, kez by tu byl a mela bych se ke komu přitulit :roll: :cert: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 09:36

@PaníKadrnožková ví ze mi zlomil srdce ale podle mě není schopen pochopit co to vlastně znamená. To byl jeho nápad se vidět, nevím proč, ale opakovat to teď nechci. Byla to blbost. Je mi jen hur samozřejmě.

Ten tvůj je fakt strašný s.ac. Je mi to moc lito. Takový lidi co opustí těhotnou ženu nebo ženu s miminkem by vůbec neměli byt mezi nama. Ale buď rada ze se chová aspoň takhle a můžeš si ho zosklivit. Já nic takového nemám a nedokážu pochopit ze by třeba tak skvelej chlap nebyl. Ale je to nesrovnatelné, je mi moc lito čím si prochazis, jsi statecna :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
29.11.19 09:45
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková ví ze mi zlomil srdce ale podle mě není schopen pochopit co to vlastně znamená. To byl jeho nápad se vidět, nevím proč, ale opakovat to teď nechci. Byla to blbost. Je mi jen hur samozřejmě.Ten tvůj je fakt strašný s.ac. Je mi to moc lito. Takový lidi co opustí těhotnou ženu nebo ženu s miminkem by vůbec neměli byt mezi nama. Ale buď rada ze se chová aspoň takhle a můžeš si ho zosklivit. Já nic takového nemám a nedokážu pochopit ze by třeba tak skvelej chlap nebyl. Ale je to nesrovnatelné, je mi moc lito čím si prochazis, jsi statecna :srdce:

Neni to nesrovnatelne. Ten tvuj hrdina ti motal hlavu a lhal ti, ze je rozvedeny. Nejen, ze nebyl, on to hral na dve strany, ne. Takze si ho mas taky jak hodit do reality. A jeste se nestydi a obluzuje dal. Ja nemam rada to internetove kydani za kazdou cenu, ale tvuj pribeh se me dotyka, protoze mam podobnou kamaradku a nejradeji bych ji vysroubovala mozek z hlavy, postelovala a nasadila zpet.
Proste leta buduje „vztah“ s chlapem, ktery s ni podvadi jinou zenu, se kterou bydli. A nesmi se pipnout, protoze ON je dokonaly a ted to chce jen zatnout zuby a az budou teda spolu, tak vsechno pofrci, jak ma. Takze se 2 roky drzi, pak zacne nesmele pripominat, jestli teda ten rozchod a byt teda s ni, takze dostane kopacky, ze vecne otravuje a neco hroti.

Ten pribeh jsem tu napsala jen proto, zes mi tema vzdechama po panu Dokonalem presne toto pripomnela a proste nechci, aby takhle skoncila dalsi prima baba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama