Zlomené srdce. Zraněné ego. Nechce mě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 22:52
Zlomené srdce. Zraněné ego. Nechce mě.

Potřebuju se vykecat.
Asi o mě vůbec nemá zájem, miluju ho a on mě ne. Říkali mi, že je mě pro něj škoda, mají ho za ztroskotance. Přesto jsem ho milovala, věřila v něj. Přesvědčila jsem samu sebe o tom, že mě taky miluje. Ale on si jen užíval mé pozornosti (jsem mnohem mladší a podle něj krásná, chytrá, úžasná…). Jestli je pravda, co říká, proč se nezamiloval? Proč jsem si myslela, že byl zamilovaný? Jak jsem si mohla nalhávat něco, co vůbec nebylo? Jak mě může vůbec někdo chtít, když on mě nechce? Proč muž nechce ženu, která má podle něj vše, se kterou by se měl jako v bavlnce? Co mi ještě chybí, aby mě chtěl? Mám strašnou depku, sebevědomí na nule, pocit, že už mě nikdy žádný pořádný chlap nebude chtít.

Momentální Troska

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 04.11.14 23:00

Mozna te mel moc jistou, nedavala jsi mu sve city nejak moc najevo? Chlapi musi dobyvat, kdyz jsou si moc jisti, zajem opadne. Taky jsem si nekolikrat nabila drzku nez jsem to pochopila. Ted je mam na haku 8)

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 04.11.14 23:23

Souhlas s Hanuchou :-)Je to tvrde, ale rika se: ty musis v te hre rozdavat karty a vyhravat :-) (omlouvam se, ze prirovnavam lasku ke hre). nebo jine prislovi. muz je hlava rodiny, ale zena je krk, ktery tou hlavou toci a ovlada ji :-)A ze te nechal? Muj kamarad gay v te situaci, kdyz ho nekdo opusti, rikava: „no nebyl me hoden, nezaslouzil si me“.a je to :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 23:28

Dávala jsem najevo city, ale jistou mě neměl. On mluvil o rodině, já se zdráhala. Chtěla jsem jen lásku. On chtěl jen přátelství a později manželství. Asi mu tu romantické city ke mně nějak nešly. Když byl se mnou, měla jsem pocit, že mě miluje, podle toho, jak se na mě díval, ale že se bojí a dusí to v sobě. Ale pak na mě kašlal… Nevím, co jsem si to nalhávala. Uvěřila jsem tomu, že je citově zranitelný a plachý (což o sobě tvrdil). Ale když muž chce, tak přeci bojuje, ať už je sebezranitelnější a sebeplašší. Jsem hloupá husa.

Momentální Troska

Petule 1
Kecalka 444 příspěvků 04.11.14 23:29

Měla jsem to před pár lety podobně jako ty..líbil se mi, ale nejdřív jsem dělala, že o něj nestojím-mohl se na hlavu postavit, aby mě mohl mít :andel: Po nějaké době když už mě měl tak jsem mu dávala naplno svoje city a on se najednou zalekl a začal se chovat uplně opačně-nechtěl mě znát a tvářil se, že ho to strašně svazuje :roll: můj závěr? chlap rád dobývá ženu, ale jakmile zjistí, že už ji má tak se začne nudit..je baví namlouvání a všechno kolem toho, co má takovou tu neznámou vůni..jenže žena je upřímná a musí s pravdou ven, takže to většinou vyklopí a jemu se udělá zle už jen při představě nějakého závazku 8o Bylo mi z toho tehda taky hodně uzko a cítila jsem se k ničemu, ale pak jsem potkala svého muže se kterým nemusím hrát žádné divadýlko a můžu mu říct kdykoliv, že ho miluju aniž by mi utekl..chce to jenom čas a nezoufej, on si tě najde ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 23:35
@Petule 1 píše:
Měla jsem to před pár lety podobně jako ty..líbil se mi, ale nejdřív jsem dělala, že o něj nestojím-mohl se na hlavu postavit, aby mě mohl mít :andel: Po nějaké době když už mě měl tak jsem mu dávala naplno svoje city a on se najednou zalekl a začal se chovat uplně opačně-nechtěl mě znát a tvářil se, že ho to strašně svazuje :roll: můj závěr? chlap rád dobývá ženu, ale jakmile zjistí, že už ji má tak se začne nudit..je baví namlouvání a všechno kolem toho, co má takovou tu neznámou vůni..jenže žena je upřímná a musí s pravdou ven, takže to většinou vyklopí a jemu se udělá zle už jen při představě nějakého závazku 8o Bylo mi z toho tehda taky hodně uzko a cítila jsem se k ničemu, ale pak jsem potkala svého muže se kterým nemusím hrát žádné divadýlko a můžu mu říct kdykoliv, že ho miluju aniž by mi utekl..chce to jenom čas a nezoufej, on si tě najde ;)

Děkuji, jako by to bylo o mě a o něm. Díky za naději.

Zakladatelka

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 04.11.14 23:46
@Anonymní píše:
Děkuji, jako by to bylo o mě a o něm. Díky za naději.Zakladatelka

No přesně tak, s tím pravým žádný divadýlka hrát nemusíš, tudíž tenhle ten pravej holt nebyl. ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 22819 příspěvků 04.11.14 23:48

Někdy prostě jiskra nepřeskočí. To se stane :think:

Aerith
Kecalka 320 příspěvků 04.11.14 23:57

Hmm.. taky jsem zažila takovou šílenou lásku, téměř přes kopírák podle toho co píšeš. Pak to uvízlo na mrtvém bodě a dnes vím že jsem mu příliš dávala najevo svou oddanost. Říká se že v lásce je vždycky ten který líbá a ten který nastavuje líce. Sama nevím která pozice je lepší, ta zamilovanost je nádherná, je to jako nechat se unášet proudem, ale málokdy to dopadne dobře. Ještě před tím do mě byl takovou velkou láskou zamilovaný bývalý přítel, a já se cítila tak zadušená, že jsem téměř nic necítila, možná jsem si ho ani nevážila. On mě měl skoro jako modlu. Všechno jsem pochopila až s odstupem a dnes hraju tu hru, o které tu holky mluví :palec:

g.sandova
Závislačka 4145 příspěvků 05.11.14 00:06

@Gina108 jo,to je pravdivy. Tohle je dobry si opakovat. Stejne to ale chvilku boli.
Mam kamaradku, ktera je zasekla temer 10 let v citu k nekomu, kdo ji nechce. Je to tezce patologicky. A fakt smutny.

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 05.11.14 00:13
je to stejne

Stejne tak se chovaji I nektere zenske, chteji moc a moc lasku, chteji pozornost a vse co k tomu patri, kdyz to pak od srdce dostanou, trak to stejne znici, takze uplne stejny konec, az zjisti, ze vse poslapala, tak zase otoci, ale to uz je pozde, nejak se to neda spravne nacasovat

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 05.11.14 00:41

Chlapi většinou nechtějí „lepší“ ženu, než jsou sami, rozhodně ne dlouhodobě a ne na skutečný vztah, do kterého by citově investovali.
Pokud je on ztroskotanec a ty máš vše a dokonce jsi schopná a ochotná zajistit, aby se on měl jako v bavlnce, což se nejspíš opačně říct nedá, tak prostě zdrhne, protože neúspěšný muž život s úspěšnou ženou zpravidla nedává. Takže ti v podstatě chybí nějaké to ztroskotanectví, neschopnost, možná finanční nouze ;)

Chtít tě pro vztah může chlap, který se bude cítit na stejné úrovni s tebou (nebo trošičku výš).

Podívej, je to kruté, ale existují miliony lidí kteří tě nechtějí (mě taky ne). Prostě pro ně nejsme z různých důvodů přitažlivé. Ten tvůj ztroskotanec mezi ně patří. Což nevylučuje, že velmi pravděpodobně narazíš na člověka, který po tobě bude šílet a s trochou štěstí budeš šílet i ty po něm. Neboj, to dáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 01:00
@Knihomyš píše:
Chlapi většinou nechtějí „lepší“ ženu, než jsou sami, rozhodně ne dlouhodobě a ne na skutečný vztah, do kterého by citově investovali.
Pokud je on ztroskotanec a ty máš vše a dokonce jsi schopná a ochotná zajistit, aby se on měl jako v bavlnce, což se nejspíš opačně říct nedá, tak prostě zdrhne, protože neúspěšný muž život s úspěšnou ženou zpravidla nedává. Takže ti v podstatě chybí nějaké to ztroskotanectví, neschopnost, možná finanční nouze ;)

Chtít tě pro vztah může chlap, který se bude cítit na stejné úrovni s tebou (nebo trošičku výš).

Podívej, je to kruté, ale existují miliony lidí kteří tě nechtějí (mě taky ne). Prostě pro ně nejsme z různých důvodů přitažlivé. Ten tvůj ztroskotanec mezi ně patří. Což nevylučuje, že velmi pravděpodobně narazíš na člověka, který po tobě bude šílet a s trochou štěstí budeš šílet i ty po něm. Neboj, to dáš.

Děkuji za podporu, pomohlo mi to a po dlouhé době jsem se i zasmála :kytka: :hug:

beruska9
Extra třída :D 10945 příspěvků 05.11.14 02:48

Prosim te, hod na nej bobek…to byl muj prvni vztah, byla jsem pro nej az moc dobra, ale blba, zamilovana, byla bych pro nej udelala vsechno…dopadlo to spatne a vis co? Mam ted mnohem lepsiho, ktery si sve mindraky nepotrebuje lecit na zenske a snese rovnocenneho partnera :kytka:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 05.11.14 07:53

@Knihomyš
moc hezky napsané a pravdivé :potlesk: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >