Zlomenina kotníku Weber B

25.10.19 14:32

Zlomenina kotníku Weber B

Ahoj, chci se zeptat mám zlomeninu kotníku Weber B, už 4 týdny mám nohu v odlehčené sádře a další 2 týdny mě ještě čekají… Máte někdo zkušenosti s tím jak dlouho potom trvá než ho můžu plně zatěžovat? Děkuji????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
28.11.19 14:36

Zlomenina kotniku

Dobry den, nejste v tom sama. Ja si zlomila nohu v kotniku na mirnem naledi 14.11., mam zatim stale dlahu a doktor mi „slibuje“ 6 - 8 tydnu a zatim urcite i sadru nechodici. Jsem z toho vyrizena, s berlemi a stalou bolesti kdyz vstanu, skoro nic neudelam. Syn se rano pripravuje do skoly pri mych pokynech. Kdyz dam nohu do svisle polohy, silene paleni stipani trvajici par minut, kdyz dele mam.nohu dolu, citim tlak kolem kotniku. Tedy se snazim v klidu lezet, abych to aspon klidem urychlila. :cry: O pomoci manzelove, ktera je take opravdu striktni, se radeji ani vyjadrovat nebudu. Vse si clovek uvedomi az kdyz to sam zazije. Nemotornost s berlemi, vravorani o jedne noze. Nemoznost cokoli prenest, hledani polohy atd. Nyni 15. den teprve ta neskutecna palici bolest pri noze svisle ustupuje. Take cekam co bude dal. Mam v prosinci dulezite povinnosti a skakat s berlemi o jedne??? Mate take zkusenost s vyse popisovanymi bolestmi? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat