Zlomenina levého kotníku - bude nutná operace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 03:29
Zlomenina levého kotníku

Ahoj holky chci se zeptat máte někdo zkušenost se zlomenim hlezna (kotníku) kdy byla nutná operace? Ja mam nohu v sádře teď asi 4 týdny budu ji mít 6 a pak jdu na kontrolu nevite někdo jestli mi sádru sundaji a kdy budu moc do práce? Popřípadě co mě čeká? Ještě ke všemu jsem ve 20 týdnu těhotenství. Děkuji :) ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26 inzerátů 11.01.18 07:01

Měla jsem před dvěma roky. Trictvrte roku trvalo než jsem se z toho dostala. Hlavne pořádná rehabilitace a neodhazuj hůl předčasně já si takhle udělala výhře plotynky a mám zaděláno už navždy.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.01.18 07:35

Pravděpodobnost ze by ti dali sadru a teprve pak operovali je naprosto mizivá. po 6 týdnech udělají rtg a pokud bude srostlá, sadru sundaji. pokud ne, nechají trochu déle. to je cele.

Každopádně zvýšeným přísunem vápníku a vitamínu C nic neukazis.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 09:07

@Alyss1 Tak já to pochopila tak, že už ji odoperovanou má a teď ji má v sádře…

@KIKI97 A jinak těžko říct, může to být po těch 6 týdnech OK, nemusí to být ještě srostlé a mohou sádru dát znovu nebo se taky může stát, že zjistí, že to nesrůstá a mohou třeba dát šrouby (pokud je tam tedy už nemáš). A do práce, to už ti tuplem nikdo neřekne, když nevíme, co děláš, třeba já můžu při své profesi chodit do práce i se sádrou.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.01.18 09:11

@j.a.n.i1 aha.to je asi pravda. spatne jsem to pochopila.

Jinak souhlas.kdyz nevíme co jsi měla za zlomeninu a operaci a co mas za práci tak ti neporadím.

Ale řekla bych ze 6 týdnu se sádrovce po operaci až ti sundaji sadru tak určitě do práce nepujdes. Noha bude chvíli bolet. I třeba v sedě, bude to chtít odpočívat s nohama nahoře a ne třeba sedět 8 hodin na židli.-když pominu práci prodavačky nebo tak.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 11.01.18 09:46

Jen dodám, že taky budou nějaký rehabilitace, takže pak záleží, co na to doktoři a jakou děláš práci.
Můj tchán měl zlomenej kotník loni a strávil s nohou hore nějaký tři měsíce (z toho sádru měl asi dva měsíce) a byl rád, že se došoural na záchod.

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 11:57

Všem vám moc děkuji no dělám na úřadě za přepážkou a moc mista kam si dát nohu není tak uvidíme ;) a začátkem dubna mam jit na mateřskpu tak nevím jestli se ještě dostanu do prace :? a jinak šrouby v noze uz mam ;)

Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 11:59

@KIKI97 Tak s nástupem na mateřskou v dubnu bych nějakou práci už neřešila…

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 12:21

Asi jo nk a chci se zeptatw budu nastupovat na mateřskou těch 6-8 týdnu před porodem i když na mateřskou nemam nárok a az se mimco narodí budu pobiratr jen řidičák ????? Jak.to funguje je to tak ze budu doma ale zadarmo?

Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 13:07

@KIKI97 A fakt nemáš nárok na mateřskou? Kdy si nastupovala do práce a cos dělal předtím?

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 13:22

No je mi 20 takže jsem těsně po maturitě a v září 2017 jsem nastupovala do práce takže myslím ze ne ale nevím jak to funguje

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 13:45

Takže předtím studium s obcas narazova brigáda

Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 14:13
@KIKI97 píše:
No je mi 20 takže jsem těsně po maturitě a v září 2017 jsem nastupovala do práce takže myslím ze ne ale nevím jak to funguje

Chápu správně, že si v červnu úspěšně odmaturovala a v září nastoupila do práce. Teď si na neschopence s to zlomenou nohou a smlouva ti trvá… pokud jo, tak nárok na mateřskou máš a jdi na ní 6 týdnů před porodem. Akorát tedy možná budeš muset na OSSZ doložit to úspěšné ukončení studia.

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 14:26

Presne tak ;) no ja mam právě smlouvu jen do srpna tak nevím jak to funguje nevím jestli stihnu dodelat zkoušky aby mi prodlouzili smlouvu v praci ;) aha ja myslela že na mateřskou mas nárok az od 1 roka v práci? Ja jsem tam asi 4 měsíce takže mi to přišlo zvláštní

KIKI97
Povídálka 27 příspěvků 11.01.18 14:28

A nevíš kde je ossz tady v praze to by bylo asi nejjednodušší se tam jit zeptat vid na co mam nárok a tak? I když s tou nohou toho moc neudělám tak nevím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama