Zlomenina nosu u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:12
zlomenina nosu u mimi ?

Chtěla bych se zeptat jaké je pravděpodobnost že má mimi zlomený nos?
Nalítla mi z jejího sedu na roh poličky, ted má na boku nosu obrovský škárbanec. Brečela jen chvíli krev netekla, neměla na něm modřinu. Je možné, aby i tak mohla mít zlomený nos? Nebo jsou jasné jiné příznaky? Mimi 9 měsíců staré. díky

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 19.09.18 21:16

Zlomený nos by ji strašně bolelo,žádný strach,tihle prcci jsou gumoví. Náš malý na nos padá pravidelně,když se neudrží na rukách,už se mu to povedlo i ze stoje. Je mu 10 měsíců a je v pořádku

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 19.09.18 21:17

Moje kamarádka mela zlomeny nos. Dost podnapila spadla ze stoje primo na obrubnik. Krve bylo,jako by ji nekdo zabil. Druhy den byl nos nateklej a sama modřina. Nemohla se ho ani dotknout…Tak snad to u miminka nic nebude,kdyz netekla ani krev a neplace ;)

hulala
Kecalka 453 příspěvků 19.09.18 21:35

To by asi řvala doted :think:

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 19.09.18 21:41

Zlomenina bolí míň než narazenina. Mluvím z vlastní zkušenosti. Měla jsem rozdrceny poslední článek na prstu prsteníčku a nebylo to tak hrozný jako po roce narazenina jiného prstu. Jediný plus tak děti jsou doopravdy gumový.

Příspěvek upraven 19.09.18 v 21:42

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 21:42

Děti mají měkkou chrupavku. Můj 19ti měsíční mě pravidelně šťouchá nosem a to dost silně. Mě by ten frňák bolel a on nic. Starší ve 4 letech nešťastně spadl a posunul si nosní přepážku, nos bolel a natekl mu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:46

@Lidym jak dlouho ho ten nos bolel?

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 21:48

Za 2 hodiny přijel manžel z práce, když viděl oteklý nos, tak jsme vyrazili na pohotovost.
Neškrábl se jenom?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:52

@Lidym nene neškrábla, byla to fakt rana, prvne jsem ani nevedela kam presne na hlave se uderila a pak jsem začala videt jak se ji na nose zacina rysovat krev. Ten rok poličky jen fakt ostrej a tvrdej. Ale je to už 2 dny a mala zatim nejevi žadne znamky otekleho vzhledu, ani modrák, vůbec nic. Po uraze jsme ji na něj nešahala protože mě bylo jasne ze ji bude bolet. ale ted mě to vrtá hlavou abych něco nezanebala.

Ale jestli píšete že jsou gumoví, tak budu doufat ze i u ní to tak bude

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 21:57

Tak zavolej dětské doktorce, když máš pochybnosti. 2 dny už je docela dlouho.

solip
Kecalka 457 příspěvků 19.09.18 22:17

Vloni jsem mela zlomeny nos dokonce dvakrat, jednou v cervnu a podruhe v zari a ani v jednom pripade nebylo na obliceji nic znat. Zadna modrina, krev z nosu mi netekla, otok uplne minimalni. A bolest nesnesitelna jen v prvnich vterinach, po chvili to bolelo uz jen pri doteku nebo nakloneni hlavy dopredu. Kazdopadne pokud si na ten nos necha sahnout, tak bych byla klidna. Zkus treba „eskymacke hubicky“, to by ji bolelo urcite, pokud by to mela zlomene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 01:17

Je t v pr… Slysim ze ma mimi zhorsene dychani, neco ji tam prekzi. Muze to byt modrina ktera se ztrati a nebo je to fakt zlomeny. Na orl pujdu ale uz je stejne pozde.

solip
Kecalka 457 příspěvků 24.09.18 21:06

Tak co, byli jste s tim nekde? Jak to dopadlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 21:10

@solip jj byla jsem s tim hned v pondeli,brali nas hned bez objednani, pani doktorka ji kontrolovala obě nosní přepážky a říkala že jsou rovné takže je to v poho, jen má 2 šílené modřiny co ji tlačí na nos takže se jí z toho španě dýchá. Musime počkat až se střebají.Na jaře mame jít znova na kotrolu. Nemáme nos nijak zatěžovat, nesmíme na něho ani šahat. žádné následky do života by mít neměla :) tak to snad bude dobrý :)

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 19:51

To je dobře :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >