Zlomenina palce - je to normální?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 18:05
Zlomenina palce je to normální

Dobrý den, v sobotu jsem si zlomila prst u nohy. Byla jsem na Bulovce dali mi dlahu, s tím at si to prevazuji podle potřeby. Dnes jsem to otevřela a vypadá to úplně šíleně plus mám obří puchýř? Nemáte někdo prosím zkušenost, jestli takto zlomenina vypadá? Mám strach, avy to nebyla krevní sráženina. Jenže mám doma dceru se střevní vitozou a nemám se jak dostat do nemocnice. Dekuju to hnusnejsi je ten palec jak vypadá ted

Reakce:
smoule.koule
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 01.07.19 18:10

Podle mě ne. Zajela bych okamžitě na pohotovost. Taxikem a malou bych frkla k sousedům, ukázala bych jim palec, myslím, že by rádi pohlídali.

lucynka25
Echt Kelišová 9865 příspěvků 01.07.19 18:27

Ja si loni taky nalomila/pul kosti palec u nohy v lete a dlahu jsem nemela, jen prevaz.
Slezl mi akorat nehet asi za par tydnu a dorustal skoro rok.. :roll:
Puchyr jsem nemela, radsi bych to jela ukazat.
Hralo mi to akorat vsema barvama, vypadalo to podobne jak tvoje bez puchyre..

MarketaC4
Kecalka 182 příspěvků 01.07.19 18:29

Tebe s tím neposlali na operaci?
Já si zlomila palec u nohy minulý rok. Na pohotovosti mi to nechali volně, za dva dny jsem šla na kontrolu a když viděli že se palec nerovná během 3 dnů jsem šla na operaci.
Jeď s tím okamžitě na pohotovost aby jsi o palec ještě nepřišla.

Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 01.07.19 18:38

Měla jsem zlomený palec i jiné prsty na noze a takhle to nikdy nevypadalo, jela bych s tím na pohotovost a ideálně jinam než na Bulovku.

Jeseterka
Stálice 71 příspěvků 01.07.19 19:12

Neměla jsem zlomený palec, měla jsem zlomenou zánártní kost a vypadalo to jako na první fotce. Určitě bych šla na pohotovost, aby v tom nebyl třeba zánět. Bolí to víc nebo je to horké?

Filzefina
Kecalka 223 příspěvků 01.07.19 19:17

Hned jed at o palec neprijdes… 8o

warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 01.07.19 19:19

Teda to vypada. Mela jsem zlomene palce na obou nohou. Poprve asi tristiva zlomenina, napuchle jsem to mela 3m, bohuzel bez dlahy, takze jsem sotva chodila, jak to bolelo. Presto to takto nevypadalo.

Podruhe zlomenina v ramci telaku. Na to jsem sadru dostala, taky to takto nevypadalo.

Ja mit nohu v tomto stavu, tak stanuju pred pohotovosti, nez s tim neco neudelaji. Prosim te, tohle sis dorasovala jak? Ten muj prvni zlomeny palec byl vysledek hromadne srazky na kolech a fakt to takto nevypadalo ani omylem.

Natalka123
Kecalka 147 příspěvků 01.07.19 20:31

Prý je to normální. Jen mi pichl puchýř a vydesinfikoval. Mám tristivou zlomeninu a u te je toto prý běžné. Mám čekat ze ta noha bude ještě třikrát větší než teď. Za dva dny jdu na převaz tak se na to ještě kouknout. Všem děkuji

Natalka123
Kecalka 147 příspěvků 01.07.19 20:32

@warita hodila jsem si na nohu 10kg kotouč v posilovně

warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 01.07.19 21:18
@Natalka123 píše:
@warita hodila jsem si na nohu 10kg kotouč v posilovně

uffffff, to musela byt bolest.

Natalka123
Kecalka 147 příspěvků 01.07.19 21:21

@warita no, brečela jsem jak male dítě. Bylo to strašné :D hned na me šli mdloby

Váš příspěvek
Reklama