Zlomenina ruky na 2 měsíce

6895
16.6.15 13:34

Zlomenina ruky na 2 měsíce

Ahojky holky i kluci, nevíte o co, by mohlo jít, o jakou zlomeninu, tak aby jí mělo menší dítě 2 měsíce, díky všem za odpovědi, nechci se ptát znamé, co to přesně je, je mě to blbý, snad chápete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.6.15 13:38

Tak zlomenina se běžně hojí 6 týdnů, to ale platí u starších dětí a dospělých. U malých dětí se zlomeniny hojí rychleji, takže zhruba za 3 týdny je kost srostlá. Nicméně třeba náš mladej měl ve 2,5 letech zlomeninu klíčku, za 3 týdny byla opravdu kost v pořádku, ale ortézu, čili léčbu měl naordinovanou ještě na dalších několik týdnů. Tím chci říct, že to zlomenina může být čehokoliv :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6895
16.6.15 13:40

@PetiteFillette jo takže je možnost, že jí bude mít v sádře 2 měsíce, když mi to řekla, tak jsem zírala :), ale asi to je pravda, že 2 měsíce ji bude mít v sádře?? :nevim:
Jo jenom mi prohodila, že má něco s loktem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 13:43

Možné to rozhodně je, zvlášť pokud se jedná o nějakou komplikovanou zlomeninu, anebo malé dítě, které se těžko ukázňuje, aby neběhalo/neskákalo/dávalo na ruku pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6895
16.6.15 13:44

@PetiteFillette je jí 6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
16.6.15 13:45

@tumpach

proboha, proč to řešíš? normálně se té známé zeptej, ne? nechápu, co je na tom blbýho se normálně zeptat, co má její dítě s rukou, že ji bude mít 2 měsíce v sádře, ne??

Dítěte by mi bylo upřímně líto, nabídla bych, jestli můžu nějak pomoct (dítě zabavit, vzít podle možností na výlet atd.) - protože bude léto a prázdniny a ten chudák prcek se nebude moct ani vykoupat v bazénu, když budou horka :,( :?…kroutím hlavou, co na tom řešíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
16.6.15 13:45

Náš 5ti letý syn si na začátku května zlomil loketní kost těsně pod loktem a sádru měl 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 13:57
@tumpach píše:
Ahojky holky i kluci, nevíte o co, by mohlo jít, o jakou zlomeninu, tak aby jí mělo menší dítě 2 měsíce, díky všem za odpovědi, nechci se ptát znamé, co to přesně je, je mě to blbý,snad chápete.

Ne, nechápeme, co je blbý na tom, zeptat se známé, co má její dítě zlomené, když ti oznámila, že to bude na dva měsíce. 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
16.6.15 14:15

@tumpach může mít posunuté kosti, pak se hojí hůř :think: nebo šrouby a podobné věci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6895
19.6.15 20:17

@martina.se no hbyla jsem se u nic podívat, přístí týden v úterý ji nesadí sádru, a bude ji mít cca mesíc :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6895
19.6.15 20:18

@Gerberka řeším, to, že ji mam nejako ráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
20.6.15 08:45

@tumpach

pokud ji máš ráda, tak se jí normálně zeptej, co s tou rukou ;) (nebo nohou - nevím) má ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama