Zlomenina stehenní kosti - jak dlouhá léčba?

sophinka1
11.2.14 16:50

zlomenina stehenní kosti - jak dlouhá léčba?

Jak dlouhá je cca hospitalizace a následná léčba u dospělého? díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21912
11.2.14 17:18

Pocitej, ze to je na dlouho.Bude potreba jiste i fyzioterapie. Tipuji tak 3 mesice a i potom jeste asi nebude uplne bez bolesti. Jiste to bude mit sesroubobane :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
11.2.14 17:24

Kolega byl mimo pracovni proces 6 mesicu… a do ted to neni uplne to ono… v nemocnici cca mesic, pak domu a hooodne dlouhe rehabilitace.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka1
11.2.14 17:29

Tak šrouby budou :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
21912
11.2.14 17:31
@sophinka1 píše:
Tak šrouby budou :zed:

toho jsem se obavala :hug: Psala jsem ti do nasi diskuze ta homeopatka, koukni na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631
11.2.14 17:37

6 měsíců až rok :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
11.2.14 17:53

U mě trvala léčba dele jak rok. Počítám do toho i vyndání šroubů. Cca půl roku, než jsem mohla vůbec našlápnout na nohu a pak dalších pul roku než jsem mohla chodit bez berli a pak tak tři měsíce kdy jsem přestala úplně kulhat. Takže léčba je dlouhaaa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
11.2.14 18:18

To je mazec, jak se ti to proboha povedlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka1
11.2.14 18:23
@Allons-y píše:
To je mazec, jak se ti to proboha povedlo?

mně ne, to manžel :zed: spadl ze žebříku

• Citovat
  • Nahlásit
1654
11.2.14 18:26

@sophinka1 tak to musela být pěkná šlupka, jauvajs. Tak přeju ať se mu to dobře hojí, věřím, že to bolí jako http://smileys.on-my-web.com/…w-muh-37.gif

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka1
11.2.14 18:29

@Allons-y díky

• Citovat
  • Nahlásit
sophinka1
6.3.14 07:50

@Alichi @pajisek90 prosím vás chtěla jsem se zeptat, zda byla normální jistá necitlivost (belest, ale zároveň menší citlivost ) v té noze plus okolí ( kolem kyčlí ) a jak moc jste cvičily?

• Citovat
  • Nahlásit
2596
6.3.14 19:20

@sophinka1 mám od té doby méně citlivou pravou stranu stehna. Hlavně v okolí jizev po operaci. Jinak si pamatuji, že když jsem byla doma z nemocnice tak jsem cvičila každý den, hlavně pokrčovaní kolene a taky pánev. Jak jste na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka1
6.3.14 19:28

@pajisek90 díky za odpověd, poměrně dobře- spadly otoky, i když ještě trochu je. Manžel cvičí -pokrčování nohy, zvedání. stěžuje si právě na necitlivost v oblasti kyčlí i stehna (a zároveń bolest) Na operované noze se mu teď udělaly nové modřiny, asi z toho cvičení :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
2596
6.3.14 19:37

@sophinka1 na modřiny si nevzpomínám, ale ta necitlivost je asi normální. Přeci jen je po operaci. A bolesti jsem mela také dost velké, hlavně při tom cvičení. A jak mu nohu zpravili? Já měla podél kosti danou tyč, která byla přidělaná do kyčle jedním šroubem a do kolena dvěma šrouby. Je to už 9 let a občas se mi stává i to, že mě ta pravá strana brní. Teď jsem si vzpomněla, že jsem tenkrát brala na bolest tramal, je to dost silný lék a brala jsem ho i doma. Jsou to slabší opia. A to mě bylo 14,když jsem je brala. Takže doktoři museli počítat s velkou bolestí, když mi je předepsali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat