Zlomenina zápěstí -nemam vycházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:33
Zlomenina zápěstí -nemam vycházky

Zdravím bohužel sem si zlomila ruku a jsem v pracovní neschopnosti.Co mě teda zarazilo, tak to že nemám až do první kontroly nárok na vychazky 8o. Bylo mi řečeno že když se vystavila neschopenka, tak nemůžu mít vychazky. Takze do první kontroli, nemůžu dát ani dítě do školky, když nemám vychazky. Vychazky mi napise až příští týden na kontrole. Zajimalo by mě jestli je nebo byl na tom někdo stejně při zlomenině ruky. Kdybych měla zlomenou nohu, tak se nedivím, takto mě to sokovalo. Vsude sem četla že běžně se davaji aspoň 4hodiny vycházek - četla sem v diskuzích. Ted nemůžu dítě dát do školky, ani nakoupit, nic.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11627 příspěvků 03.01.19 10:39

Taky mi vycházky psali az na první kontrole

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 03.01.19 10:40
@Anonymní píše:
Zdravím bohužel sem si zlomila ruku a jsem v pracovní neschopnosti.Co mě teda zarazilo, tak to že nemám až do první kontroly nárok na vychazky 8o. Bylo mi řečeno že když se vystavila neschopenka, tak nemůžu mít vychazky. Takze do první kontroli, nemůžu dát ani dítě do školky, když nemám vychazky. Vychazky mi napise až příští týden na kontrole. Zajimalo by mě jestli je nebo byl na tom někdo stejně při zlomenině ruky. Kdybych měla zlomenou nohu, tak se nedivím, takto mě to sokovalo. Vsude sem četla že běžně se davaji aspoň 4hodiny vycházek - četla sem v diskuzích. Ted nemůžu dítě dát do školky, ani nakoupit, nic.

Protože máš mít klid. Jsi práce neschopná, tak máš být doma, ne nakupovat a litqt po městě. Dnes to pekelně klouzalo a to jsem šla právě zatím jen do školky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:43
@Tichošlápek píše:
Taky mi vycházky psali az na první kontrole

Děkuju,zajímalo mě prave jestli je to běžný postup .Paní doktorka byla arogantní,nepri­jemna už když sem řekla jen dobrý den…Tak sem nevěděla ci jsem bez vycházek na základě její špatné nálady.

martina1988
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 03.01.19 10:46

Nevím tedy marodila jsem s ramenem a od prvního dne jsem měla vycházky od 13:00 do 18:00. Marodila jsem od dubna do září 2018.

Uživatel je onlinelasička1
Echt Kelišová 8103 příspěvků 03.01.19 10:47

U zlomenin jsou v prvních dnech otoky,proto je potřeba klidový režim,aby opadly.
Dítě do školky-pokud je školka za rohem,nikam nedojíždíš a opravdu není kdo by tam dítě odvedl,tak bych šla.I bez vycházek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:49
@Russet píše:
Protože máš mít klid. Jsi práce neschopná, tak máš být doma, ne nakupovat a litqt po městě. Dnes to pekelně klouzalo a to jsem šla právě zatím jen do školky.

Tak koupila bych maximálně rohlíky,po supermarketech bych nelitala a v zlomené ruce nic netahala :roll: .To je snad jasne.Spisr je mi líto že mé dítě nemůže ani do školky,sem na něj sama.Nepotrebuju se obhajovat.Lecebny režim dodržují vždy.Jen mě zajímalo jestli každá zlomenina je do kontroli bez vychazek.Pani doktorka byla nepříjemná už na pozdrav,tak sem se moc do diskuzí nepouštěly,abych ty vycházky vůbec dostala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:52
@lasička1 píše:
U zlomenin jsou v prvních dnech otoky,proto je potřeba klidový režim,aby opadly.
Dítě do školky-pokud je školka za rohem,nikam nedojíždíš a opravdu není kdo by tam dítě odvedl,tak bych šla.I bez vycházek.

U mě je to ještě tak,že zlomeninu mám už od vanoc-cerpala sem dovolenou..Tak i proto se divím že vycházky nic ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:53

Na Vánoce sem se byla nechat ošetřit a dnes sem šla pro neschopenku. @lasička1 @martina1988 .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:54
@martina1988 píše:
Nevím tedy marodila jsem s ramenem a od prvního dne jsem měla vycházky od 13:00 do 18:00. Marodila jsem od dubna do září 2018.

Tak vida a to byla zlomenina?

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 03.01.19 10:57

Napsal mi to až za tři dny.
Byla to hodně lehká zlomenina a i ty vycházky byly omezení, protože jsem potřebovala chodit na pohovory, protože jsem věděla, že mě vyhodí okamžitě, jak se vrátím do práce.
Měla jsem to na levé, takže pohovory nebyly zas až takový problém…, kdybych nebyla omezovaná časem.
Co se dá dělat, taková jsou pravidla. Pokud jsi byla u doktora dnes, tak si běž ještě nakoupit, abys do další kontroly vystačila.

Příspěvek upraven 03.01.19 v 10:59

P4ja
Kelišová 7202 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 10:58
@Anonymní píše:
Tak koupila bych maximálně rohlíky,po supermarketech bych nelitala a v zlomené ruce nic netahala :roll: .To je snad jasne.Spisr je mi líto že mé dítě nemůže ani do školky,sem na něj sama.Nepotrebuju se obhajovat.Lecebny režim dodržují vždy.Jen mě zajímalo jestli každá zlomenina je do kontroli bez vychazek.Pani doktorka byla nepříjemná už na pozdrav,tak sem se moc do diskuzí nepouštěly,abych ty vycházky vůbec dostala.

Vždycky záleží na uvážení doktora. Jsou tací, co píšou na vše 6 hodin a tací, kteří nepíší nic. Třeba kamarád měl zánět achilovky. Nařízený kliový režim ale vycházky normálně 6 hodin. Pokud by se ti to nelíbilo, pak jedině změnit dokora.

A jinak, pokud nemáš vycházky, pak si samozřejmě můžeš na dobu nezbytně nutnou dojít nakoupit a zpátky.

martina1988
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 03.01.19 11:03
@Anonymní píše:
Tak vida a to byla zlomenina?

NN bylo to po autonehodě bolesti ramene a hnutí krční páteří

Aspera
Generální žvanilka 21483 příspěvků 03.01.19 11:19
@P4ja píše:
Vždycky záleží na uvážení doktora. Jsou tací, co píšou na vše 6 hodin a tací, kteří nepíší nic. Třeba kamarád měl zánět achilovky. Nařízený kliový režim ale vycházky normálně 6 hodin. Pokud by se ti to nelíbilo, pak jedině změnit dokora.A jinak, pokud nemáš vycházky, pak si samozřejmě můžeš na dobu nezbytně nutnou dojít nakoupit a zpátky.

A kontrole tohle vysvětlí jak? Dle mě by měla průšvih a to že potřebovala pro rohlíky nikoho nezajímá. Tuplem ve větším městě, kde fungujou nákupy až domů. Osobně bych toto neriskovala a s nákupem poprosila kamarádku, sousedku, rodiče atd. Těch pár věcí lehce přinesou.

P4ja
Kelišová 7202 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 11:23

@Aspera Já se na to ptala na sociálce a tohle mně řekli. Sociálka přece nemůže zkoumat, jestli máš kamarádky nebo sousedy, kteří ti to donesou. Ale nějak jíst musíš. Jestli to jinde funguje jinak, to nvm.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >