Zlomený zub a kořínek zarostlý v dásni

1
22.12.19 18:39

zlomeny zub korinek zarostli v dasni

Ahoj mamky, pred rokem me zlomil zub a zustal jen kořínek ktery me zarostl pod dásen. cely rok nebolel uplne sem na nej zapomelaV patek jsem byla u zubare a dal me antibiotika ze mam mensi zanet, zub ne tlaco a mam nateklou dasen a dost me bolí.2.1jdu na trhan a rezani. Poradíte ne ck na tu dasen abych to, prezila do 2.1.A nemate nekdo stejnou zkusenost jako ja? Děkuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7874
22.12.19 18:44

Ne, nemam. K zubari chodim pravidelne dvakrat rocne na prevenci a pri ulomenem zubu bych tam byla hned.
Fuj, myjes se alespon pravidelne, kdyz uz na zuby kasles :poblion:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
22.12.19 19:36

Trochu to nechápu, po vytržení zůstal kořínek, což se stává, ale jaký zub tedy teď bolí, když tam není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7638
22.12.19 19:41
@evulinda79 píše:
Trochu to nechápu, po vytržení zůstal kořínek, což se stává, ale jaký zub tedy teď bolí, když tam není

Kořínek zůstal po vylomení zubu, ne trhání. Ona u zubaře vůbec nebyla!

Jinak pro zakladelku. Jste prase co nezvládá základní dentální hygienu, jestli vás to bude 14dní bolet, tak dobře vám tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
22.12.19 19:48
@Cenarius píše:
Kořínek zůstal po vylomení zubu, ne trhání. Ona u zubaře vůbec nebyla!Jinak pro zakladelku. Jste prase co nezvládá základní dentální hygienu, jestli vás to bude 14dní bolet, tak dobře vám tak.

jo, ták, já to blbě přečetla, takže na to vám nepomůže nic, jedině léky na bolest, sorry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31463
22.12.19 19:56

@Veru08

Jedině něco na bolest a protizánětlivého a doufat, že z toho nebudeš mít zánět čelisti anebo i trojklanného nervu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
22.12.19 20:15

No za blbost se plati, co jinýho ti na to říct. Dej si buď ibalgin, ten je na bolest i zánět. Nebo odvar z hrebicku, herbadent, calgel (dává se miminum na dásně, když rostou zuby, já jsem si ho dala při zánětu dásní a pomohl skvěle).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat