Žloutenka dvouměsíční miminko

Anonymní
23.12.19 12:25

Žloutenka dvouměsíční miminko

Ahojky všem.
Máme doma dvouměsíční miminko a má stále žloutenku. Je to i vidět. Jenzlutejsi.

Dr tobzatim neresi.

Mám se bát?

Je plne na umělém mleku a kadi tak dvakrát do týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.12.19 12:30

A měří ho a klesá hodnota?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 12:33
@Sl.Kockova píše:
A měří ho a klesá hodnota?

Ne nic. Jen pohledem. Ale pokud prý bude zlutejsi pořad tak za tři týdny vezme krev.

Mám strach jak všude ctu ze muže poškodit játra a mozek. Když přetrvává dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
155
23.12.19 12:51

Náš malý byl taky hodně dlouho žlutý, dva měsíce určitě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
23.12.19 12:52

A měřili mu to někdy? Obě moje děti měly žloutenku, v porodnici byli na svícení, pak už lepší, syn už to měl pak v pořádku (jen režim na sluníčku za oknem a pořád se musel budit na kojení), s dcerou jsme chodily do Nemocnice na přeměřování pořád, měla to hraniční a naštěstí přibývala a prosperovala, tak si nás tam nenechali. Nevím, zda se tu dočkas rady, snad pediatr ví, co dělá. Takhle na dálku radit si netroufam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 13:08
@Haleyy píše:
Náš malý byl taky hodně dlouho žlutý, dva měsíce určitě :nevim:

Fakt? Mě děsí ze by ji to mohlo něco poškodit. Viditelné je takkva zlutejsi i belmo lehce. Jdeme po svátcích na kontrolu. Snad se do té doby nic stát nemůže.
Navíc kadi jednou za čtyři dny.

• Nahlásit
  • Citovat
740
23.12.19 13:57

Tak až bude přes den svítit sluníčko jděte vysleceny nebo v tričku s krátkým rukávem k oknu, samozřejmě tak aby ti nenastydl. Sama víš jaky teplo doma je a co si můžeš dovolit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 00:12

My jsme měli podle naší doktorky hroznou žloutenku a nejraději by nás poslala zpět do nemocnice, jenže tam nás nechtěli, protože hodnoty byly na hranici… Zkušená sestra nám radila sluníčko, ale to zrovna ne a ne svítit, a že na kontrolu k nim máme přijít za dva dny - no a to mi manžel dál poprvé olej z ostropestřce na podporu jater které musí odbourat bilirubin a bomba…hodnoty ze dne na den padly o třetinu ač měly ještě stoupat… Takže za mě tahle bylinka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama