Žloutkový váček a srdeční akce

Anonymní
19.2.20 13:07

Zloutkovy váček a srdeční akce???

Ahojte, mám takový dotaz, zda jste se některá s tím setkala. Včera jsem byla na první kontrole, dle poslední menstruace 7+3tt, ovšem doktor říkal, že byla ovulace zřejmě později, že to vypadá na 6tt. Byl pěkně vidět zloutkovy váček a barevné se na ultrazvuku zaznacila i srdecni akce, ale embryo nebylo… Je to vůbec možné? Doktor říkal, že v pořádku, že za 14 dni další kontrola, ale není to divné? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14058
19.2.20 13:10

Předně gratuluji, že máš aspoň doktora, co dokáže uznat, že ovulace nemusí být 14. den z 28… – to se bohužel jen tak nevidí.
Ale nepochopila jsi to jen nějak špatně? Protože mít akci srdeční bez embrya je dost nesmysl. To tam to srdíčko snad visí volně samo? ;) Nemáš fotku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 13:15

@Litta foto nemám. No říkal, tady máme zloutkovy váček, a je dobré vědět, že je tam srdeční akce, to značí tady ta žlutá barva… A ukázal mi to..

• Nahlásit
  • Citovat
14058
19.2.20 13:16
@Anonymní píše:
@Litta foto nemám. No říkal, tady máme zloutkovy váček, a je dobré vědět, že je tam srdeční akce, to značí tady ta žlutá barva… A ukázal mi to..

No tak asi ho nenapadlo, že když nezmíní slovo embryo, tak si budeš myslet, že tam není. ;) Buď v klidu a těš se na další kontrolu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
19.2.20 13:22
@Anonymní píše:
No říkal, tady máme zloutkovy váček, a je dobré vědět, že je tam srdeční akce, to značí tady ta žlutá barva… A ukázal mi to..

Embryo tam určitě bylo jestli byla srdeční akce :palec: Ono není moc vidět, je to jen takový flíček na tom žloutkovým váčku :D Takže všechno v pořádku, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama