Zlozvyk 5leté dcery, dělají to i vaše?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.05.18 13:22
Zlozvyk dcery-dělají to i vaše?

Intimní trochu :oops: Dcera má 5 let a už nějakou dobu občas udělá to, že se podrbe mezi nožkama a pak dá tu ruku k nosu.No,upo­zorňila jsem ji několikrát. Řekla bych, že si to neuvědomuje. Je tohle jen u nás?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  03.05.18 13:30

Jo dcera to dělá taky :nevim:
Anonym. P.
A je stejne stara jak tvoje

xjuklickova
Kelišová 5036 příspěvků 2 inzeráty 03.05.18 13:31

Edit adminem: off topic, vulgární

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 03.05.18 13:33
@xjuklickova píše:
A co ti vadi, ze kontroluje, jestli ji *** :roll:

Z takových reakcí bych :poblion:

Anonymní  03.05.18 13:34
@Anonymní píše:
Jo dcera to dělá taky :nevim:
Anonym. P.
A je stejne stara jak tvoje

A napomínáš ji?

Anonymní  03.05.18 13:35
@Anonymní píše:
A napomínáš ji?

Jo..ptam se ji kde ma ty ruce…a ona vždy ze nikde a culi se

Bandii
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 03.05.18 13:37

Dělám to dodnes :mrgreen:

Paralenka červená
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.05.18 13:37

A proč jí napomínáš?

bublinek
Závislačka 4679 příspěvků 03.05.18 13:39

Naše starší to taky dělala, ale ta měla problém, přeléčili jsme a v pohodě.
Teď to udělá, ale pouze v případě, že jí něco svědí, nebo se jí zaříznou spoďáry.

Tarinka
Echt Kelišová 8103 příspěvků 03.05.18 13:39

Ja myslim, ze to dela kde kdo :mrgreen:

Anonymní  03.05.18 13:39
@Anonymní píše:
Intimní trochu :oops: Dcera má 5 let a už nějakou dobu občas udělá to, že se podrbe mezi nožkama a pak dá tu ruku k nosu.No,upo­zorňila jsem ji několikrát. Řekla bych, že si to neuvědomuje. Je tohle jen u nás?

Ahoj já bych jí nenápadně a nenásilně řekla aby si to šla dělat do pokojíčku a ať si potom umeje ručičky, nebo prostě když pak přijde tak říct - " Emilko, umyj si ruce jdeme dělat to a to.. „. Pamatuji si že jsem kdysi dělala to samé.. nebo mě máma chytla jak " si dělám dobře“ a pokaždé to říkala někde na veřejnosti, nebo pak říkala co mám za problém že si to dělám a atd. A dodneška když si na to vzpomenu vím jak trapně mi bylo. Teď mám 3 letého syna a už začíná projevovat zájem o tyto věci.. vždy mu něžně vysvětlim že si to musí dělat v pokojíčku ať na to má klid :hug:

xjuklickova
Kelišová 5036 příspěvků 2 inzeráty 03.05.18 13:41

@GabinkaCh ja to nemyslim zle, ale pokud chce zakladatelka zamezit masturbaci, tak to se ji asi nepovede, ale muze dceři vysvětlit, ze se to dela v soukromi. Pokud ji vadi ocichavani rukou, tak napominat.

Anonymní  03.05.18 13:42

Jé vy jste mě špatně pochopily ne? ona ne že si to dělá. Třeba si hraje, pak se poškrábe dole, čichne a hraje si dál :nevim:

Anonymní  03.05.18 13:43
@xjuklickova píše:
@GabinkaCh ja to nemyslim zle, ale pokud chce zakladatelka zamezit masturbaci, tak to se ji asi nepovede, ale muze dceři vysvětlit, ze se to dela v soukromi. Pokud ji vadi ocichavani rukou, tak napominat.

Nevadí mi že se tam poškrábe, ale že k té ruce čichne

Anonymní  03.05.18 13:44
@Anonymní píše:
Nevadí mi že se tam poškrábe, ale že k té ruce čichne

My jsme to pochopili. Já to dělala taky. Vím že se mi to líbilo. Prostě to tak má no..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama