Žlučník, bolest v podžebří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 07:07
Žlučník, bolest v podžebří

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, ma někdo zkušenosti se zlucovymi kameny a podrazdenym zlucnikem? Jak dlouho muze žlučník bolet pri dietě? Dnes je to tři dny co mě bolí prave podzebri, v nedeli na pohotovosti (bez noveho sona), ze jsem mela zlicnikovy zachvat, v pondělí u praktika, odběry v poradku, crp, jaterni testy, slinivka, krevní obraz, pry nikde nic. V pondělí jdu na gastro, ale bez leku od bolesti to asi nepůjde vydržet.

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4681 příspěvků 12.09.18 08:53

žlučníkové kameny mám, problémy mi nedělají. Když mě bolelo podžebří, byla to játra. (Ale není to běžné a kombinovalo se víc věcí včetně těhotenství)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:39

On má každý práh bolesti asi uplne jinde :nevim: … taky jsem měla zlucnikove záchvaty,jenže jsem tomu nevěnovala velkou pozornost bohužel! ,měla jsem chvíli po porodu a starosti úplně jiny. Takze vždy jsem mela záchvat,chvili umirala na zemi ,musela jsem byt rovne a na tvrdém a slibovala si,ze uz budu jist zdravě a pravidelně…Myslela jsem,ze je to od žaludku. No a az kdyz se mi k tomu pridal těžký zánět slinivky břišní,dohnalo mě to na pohotovost, kde nasledoval pobyt na JIPce :cert: … Ale po záchvatu jsem mela vzdy tupou bolest uprostřed pod zebry, trvala par dnů,léky jsem neměla zadne a zlepsovala se a vždy jsem se snazila jist, aby ten ,, zaludek,, přestal bolet… Po týdnu jsem byla určitě uz fit ????. A s nasazením přísné diety,kdyz uz jsem vedela o co jde,mi bylo uplne dobre a hodne brzy..Mela jsem ji 2 měsíce,nez jsem šla na operaci žlučníku..Držím palce, at je brzy dobre. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:59
@Anonymní píše:
On má každý práh bolesti asi uplne jinde :nevim: … taky jsem měla zlucnikove záchvaty,jenže jsem tomu nevěnovala velkou pozornost bohužel! ,měla jsem chvíli po porodu a starosti úplně jiny. Takze vždy jsem mela záchvat,chvili umirala na zemi ,musela jsem byt rovne a na tvrdém a slibovala si,ze uz budu jist zdravě a pravidelně…Myslela jsem,ze je to od žaludku. No a az kdyz se mi k tomu pridal těžký zánět slinivky břišní,dohnalo mě to na pohotovost, kde nasledoval pobyt na JIPce :cert: … Ale po záchvatu jsem mela vzdy tupou bolest uprostřed pod zebry, trvala par dnů,léky jsem neměla zadne a zlepsovala se a vždy jsem se snazila jist, aby ten ,, zaludek,, přestal bolet… Po týdnu jsem byla určitě uz fit ????. A s nasazením přísné diety,kdyz uz jsem vedela o co jde,mi bylo uplne dobre a hodne brzy..Mela jsem ji 2 měsíce,nez jsem šla na operaci žlučníku..Držím palce, at je brzy dobre. ;)

Děkuji, jako třetí den bolesti a mam dost, musim vydrzet do pondeli, nez pujdu na kontrolu, snazim se drzet dietu, odpocivat (i kdyz dve deti do toho nejsou vyhra) ale bez algifenu a na noc buscopan, být nemůžu :(

Blaninek
Povídálka 31 příspěvků 12.09.18 13:48

Já šla k dr, protože mě bolelo pod žebry. Sono v pohodě a až RTG odhalil pootočený obratel a tím pádem pootočený žebro. Fyzio na mě skočila, srovnala a už nic nebolí :-)

Sabina1986
Nováček 6 příspěvků 26.09.18 18:58

Zdravim,,před týdnem že středy na čtvrtek jsem prodělala žlučníkovej záchvat,,no co budu povídat kdo zažil ví,,katastrofa,zvra­cela jsem válela jsem se po zemi prostě jsem umirala, silný bolesti jsem měla od půl 2 rana do 10ti pak už to postupně ustupovalo když jsem se naposled vyzvracela,,ale potom mě až do včerejška pichalo pod pravým zebrem,,taková hnusná bolest jak kdyby mi tam někdo vrazil nůž, a až dneska úplně zmizela brala jsem cholagol a febichol a držela dietu,,,ale asi před 2 rokama jsem prodělala ten samej akorát o něco slabší záchvat ale to jsem myslela že to je od žaludku a hned 2 den mi bylo ok vzala jsem buscopan,,,ale normálně jsem jedla to na co jsem měla chuť a nic mi nebylo až teď,,, :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >