Žlučníkové kameny - alternativní způsob

172
22.4.21 11:48

žlučníkové kameny - alternativní způsob

Ahoj, máte někdo zkušenost s odstraněním malých žlučníkových kamenů alternativním způsobem? Četla jsem pomocí olivového oleje, grapefruitu a jablečné šťávy. Mám 2 kamínky do 3 mm. Ale bojím se nějakého zaseknutí ve žlučových cestách. Tak mě zajímá, zda má někdo zkušenosti…Díky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1112
22.4.21 12:22

Známá dělala nějakou kůru právě s tím olivovým olejem a povedlo se jí to. Ale návod si musíš najít na netu, to už nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
22.4.21 12:24

Zkoušela jsem a nepomohlo. Kamen se mi uvolnil. Zasekl ve žlučových cestách a musela jsem na ERCP vyšetření. No a zítra mě čeká operace. Takže pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12343
22.4.21 12:30

@iamlenka prosím co to je ERCP vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16406
22.4.21 12:39

NE NE NE.

To s tím olejem je nebezpečné, pokud už máš žlučník v háji.

žádná taková očista neexistuje, je to nesmysl stejně jako všechny ostatní detoxy.

To co z lidí vychází nejou žlučníkové kameny, ale zmýdelnatělý olej po průchodu dvanýácterníkem.

Tím že na lačno vypiješ sklendici oleje si ten svůj žlučník můžeš defintivně dojebat. Lidi bez obtíží to zvádnou, lidi s problémy se žlučníkem ne. Detox nic neuvolnil, jen si odpálila žlučník.

Takže dodržuj dietu, užívej enzymy a léky a počkej na naplánovaný termín operace.

Jinak ti to bude řezat neatestovaný doktor na pohotovosti během noční služby uprostřed pandemie.

ostatně máš tady přímo husu, co měla pocit že detox pomže a jen si zdravotní stav zhoršila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16406
22.4.21 12:44

Kdokoliv kdo používá detox a není to součást léčby závislostí je buď hlupák co nerozumí biologii, nebo šmejd co chce na hlupácích vydělat. Není jiná možnost. Jakkoliv si hlupáci budou falešnými argumenty nalhávat opak.

Takže nebuď hlupák a neubližuj si. Jestli chceš, tak pij třikrát denně kopřivový čaj a jez živou stravu a choĎ vítat východ a západ slucne cvičením taiči ve volné přírodě. (protože to je to co ti radil doktor - dbát na životosprávu, zvýšit vlákninu, omezit tuky, relaxovat a víc se hýbat, jen to má lepší a alternativnější marketing)

A nechlastej na lačno olej, když máš poničený žlučník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
22.4.21 13:06

@iamlenka a jak si měla kamínek velký? Mně na to přišli teď na utz, žlučník mě nebolel, ani s jídlem s tím potíže nemám…

@Ou děkuji za upozornění, já žila v domnění, že olejem a ovocem si nijak ublížit nemůžu, krom toho tedy, že se mi to zasekne v těch cestách. Což je průšvih

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
22.4.21 13:17

Preboha nie olej 8o To je to najhoršie. Pokiaľ máš problémy so záchvatmi koliky je najlepšie to dať von, sama to mám už 4 roky za sebou a žijem úplne bez problémov ako predtým. Najhorsie je, že zaseknutý kamienok ohrozuje pankreas a to sú vážne, mnohokrát smrteľné stavy, takže žiadne experimenty! Videla som pani so smrteľným postihnutím pankreasu a poviem ti, že smrť je v tomto prípade vyslobodením :( (ale nemala to z pochybného detoxu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7916
22.4.21 13:18
@Ou píše:
NE NE NE.

To s tím olejem je nebezpečné, pokud už máš žlučník v háji.

žádná taková očista neexistuje, je to nesmysl stejně jako všechny ostatní detoxy.

To co z lidí vychází nejou žlučníkové kameny, ale zmýdelnatělý olej po průchodu dvanýácterníkem.

Tím že na lačno vypiješ sklendici oleje si ten svůj žlučník můžeš defintivně dojebat. Lidi bez obtíží to zvádnou, lidi s problémy se žlučníkem ne. Detox nic neuvolnil, jen si odpálila žlučník.

Takže dodržuj dietu, užívej enzymy a léky a počkej na naplánovaný termín operace.

Jinak ti to bude řezat neatestovaný doktor na pohotovosti během noční služby uprostřed pandemie.

ostatně máš tady přímo husu, co měla pocit že detox pomže a jen si zdravotní stav zhoršila

Přesně tak…jelikož tak velký kámen, který po takové olejové kuře vyjde, by nikdy žlučovodem neprošel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
22.4.21 13:24

Ahoj, pridam svou zkusenost. Pred rokem a pul me po porodu zacal zlobit zlucnik. Nejdriv zachvat, postupne zachvaty 2× tydne. Na operaci jsem nechtela i kdyz sem mela diagnostikovany pisek - vice 1-2-3mm kaminku. Kojila jsem a nejdriv se chtela zkusit kaminku zbavit přírodně - bylinky, caje, tinktury, obklady, strava bez tuku..ve zkratce, nic nezabralo, vzdy kontrolni UTZ ukazal stejny „bor.del“ ve zlucniku. Nakonec jsem pred 2 mesici uz zasla na operaci v ramci jednodenni chirurgie. Uz po tydnu jsem o operaci nevedela a jedla vse. Jen mam vypozorovane ze po ranu mam prujem po jogurtu a tvarohu…ale jinak vpoho :palec: A jsem uplne ok :palec: Za me doporucuju jit na operaci, ale rozumim, ze pokud clovek sam vse nevyzkousi a nedojde si k tomu sam, jsou vsechny rady k nicemu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
22.4.21 13:25

Mě operovat nechtějí. Jsou to prý 2 malé kaménky. Lékařka mi vyloženě řekla, že buď se mi to zvětší a pak operace nebo mi odejdou samy, ale mohou se právě zaseknout a způsobit vážné problémy. Proto jsem uvažovala o té kůře, dokud jsou takto malé a je šance, že projdou bez problémů. Až se mi zvětší a uvolní se mi samy, tak pak to může být horší. Přijde mi, že mám v sobě časovanou bombu a já s tím nemohu nic dělat. Jen čekat…Ještě jsem četla o nějaké černé ředkvi, která údajně ty kamínky umí rozpouštět. Já jsem se o alternativu moc nikdy nezajímala, ale klasická medicína mi teď možnosti nenabízí. Jen čekat co bude. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.4.21 14:26

Tu černou ředkev myslíš asi Rabanon. Můžeš si tam přečíst i spoustu kladných hodnocení na tento přípravek
https://www.prozdravi.cz/…0x10-ml.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
22.4.21 15:32

@g.sandova ERCP je kombinované endoskopické a rentgenové vyšetření, které slouží k zobrazení žlučového systému a slinivky břišní. Provádí se pomocí ohebné sondy s optickým systémem (endoskop), kterou lékař zavede ústy postupně až do dvanáctníku k vyústění žlučových cest a pankreatického vývodu. Do těchto vývodů je pomocí kanyly zavedené endoskopem podána kontrastní látka a náplň je pak hodnocena pod rentgenovou kontrolou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
22.4.21 15:34

@PetraBM to mi neřekli, ale určitě to bude ve zprávě z nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
22.4.21 17:34

@helka84 děkuji za odkoz, ano to jsem myslela. Ještě jsem našla od jedné firmy, taky prý bio kvalitu. Dnes jsem nesla výsledky z gastra mé praktičce a ta mi doporučila lék Ursosan, že by prý mohl takto malé kaménky také rozpustit. Uživá se dlouhodobě, max ale rok. Tak nevím, mám si to rozmyslet..Docela se mi líbila ta ředkev, ale nevím zda to není placebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat