Žlučníkové koliky v těhotenství

99
26.12.20 21:17

Žlučníkové koliky v těhotenství

Ahoj holky,
je tu někdo trpící v těhotenství na žlučníkové koliky? I když dodržuji velmi přísnou dietu, stejně mě trápí hrozné záchvaty. V těhotenství se to prý nedá nijak řešit, jen tlumit příznaky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti a zda jste i s těmito problémy dokázaly donosit mimčo. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
26.12.20 21:38

Já ano:-) držím moc palečky, když byly dcerce tři měsíce musela jsem na operaci. Těhotenství jsem ale s dietou zvládla a to jsem měla i jiné problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11646
26.12.20 21:57
@Lori 5 píše:
Ahoj holky,
je tu někdo trpící v těhotenství na žlučníkové koliky? I když dodržuji velmi přísnou dietu, stejně mě trápí hrozné záchvaty. V těhotenství se to prý nedá nijak řešit, jen tlumit příznaky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti a zda jste i s těmito problémy dokázaly donosit mimčo. Díky.

Také jsem s tím měla problémy v těhotenství při druhém dítěti. Prý to bylo způsobené hormonálními změnami v těhotenství. Zvládla jsem to, ale ta bolest byla horší než porod. Trpěla jsem ještě celé šestinedělí byla to hrůza, ale pak se to srovnalo. Vzpomínám si, jak mně manžel vařil rybu na vodě, abych alespoň něco snědla a mohla kojit. V noci to bylo nejhorší. Hlavně se nesmí moc jídla najednou, čerstvá zelenina, pečivo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
26.12.20 22:57

Muj PL mi na zlucnik v tehotenstvi doporucil zkusit Pancreolan. Jsou to travici enzymy slinivky, ale rekl, ze by to mohlo pomoci i na ten zlucnik. A mne to tenkrat opravdu zlucnikove potize zmirnilo. Zkuste se informovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
27.12.20 11:54

Děkuji za reakce :) Na sonu mi našli kamínky a dali mi No spa na bolest. Budu doufat, že se to v rámci diety zase zklidní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat