Žlučníkové záchvaty při druhém těhotenství¨

16.8.21 18:50

Žlučníkové záchvaty při druhém těhotenství

Ahojte, mám dotaz. V prvním těhotenství jsem dostala 2× žlučníkový záchvat a po porodu se to neskutečně rozjelo a celé šestinedělí jsem každý den dostávala záchvaty. Někdy slabší, někdy k nevydržení a také někdy 2× za sebou. Od února mám klid (ťuk, ťuk). Stalo se Vám, že jste to měly i při druhém těhotenství? Z toho mám asi největší strach. Na sonu jsem byla, nic neviděly. Jednou přijela i rychlá (za 45min) kdy záchvat už přestal. Píchla mi injekci, že je to ze zad protože mám prý velký prsa :nevim: A to samé mi pak řekla i mudra která zastupovala mého obvoďáka. Budu ráda za každou odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
17.8.21 20:56

Ahoj, moc nechápu kdo ti ty zlucnikove zachvaty tedy diagnostikoval, to snad musi byt nekde zapsane a tim padem ti nemuzou tvrdit ze to jsou zada. Takze bych poradila najit si lepsiho doktora, to ze to jednou na sonu nikdo nevidel neznamena ze to nebyl zlucnik, kdyz uz ten kamen treba vysel zejo, ale tesne po zachvatu se to pozna z krve. Ja to mela a nechtela jsem riskovat ze to budu mit i v druhem tehu, tedy zlucnik sel ven, byla jsem s tim v nemoci, krev byla silena, chteli mi tehda malou vyndavat ve 34.tydnu, takze tohle bych uz neriskovala. Co jsem si nacetla tak se to prave hormonalnimi zmenami spousti, tedy tehotenstvi a kojeni je nejvice rizikove. Bez zlucniku se jiz dnes nedrzi zadna dieta a zijes normalne dal jakoby tam byl, neni zadne omezeni, operace mala, ja mam tri dirky a druhy den jsem byla doma. Navic se s tim poji vyssi riziko rakoviny zlucniku, ktera je jedna z nejagresivnejsich. Puvodne jsem se te operaci chtela vyhnout, ale tyhle argumenty me presvedcily, radsi nez mit v tehu nebo cely zivot strach ze to zase prijde a premyslet jestli nejaky jidlo muzu nebo ne, a to riziko rakoviny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat