Žlučníkové záchvaty- už nemůžu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:06
Zlucnikove záchvaty-už nemůžu

Ahojky, prosím o anonym… Nikomu o svém zdravotním stavu nepovidam a hlavně si říkám jestli nejsem trochu hysterka. Tak od začátku. Před 14 dny, první den nevolnost, v sobotu po jídle taková bolest v oblasti žaludku, ze jsem myslela, ze umírám. Pak to přešlo. V neděli to samé a bolest ještě horší, partner mě odvezl na pohotovost, tam mě to přešlo a nic nenašli. Další dny průjem a pak uprostřed týdne zase bolest, ne už taková jako o víkendu, ale velká. Usnula jsem v 1 v noci… V pátek jsem šla k obvodní, dostala jsem injekci, ta trochu pomohla a od soboty lehké bolesti, v neděli už větší a od včerejška zase děs. Bolí mě pod pravým zebrem, v zádech pod pravou lopatkou a cely žaludek. Včera mě už silné bolel podbrisek. Dnes u dr a dostala jsem zadanku na sono, zítra se mám objednat, crp 12,3 a dostala jsem zase injekci a před chvíli zase bolest na umření. Už to nedávám, nemůžu nic jist, ubiji mě to a pomoc v nedohlednu… To se s tím fakt nedá nic dělat?!:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:06

Jo a “prý” to vypadá na zlucnik …

sediza
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 05.02.19 21:07

Nechala bych si krome žlučníku zkontrolovat i slinivku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:08

@sediza děkuji moc. Jdu na sono břicha, poznají to kdyžtak s toho?

reny14
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 05.02.19 21:11

Tak to je spíš na příjem do nemocnice. Na to sono té měli vzít akutně při tak velkých bolestech. Já bych asi zas letěla na pohotovost i když tam ti zas prdnou injekci a pošlou k obvodakovi.

Ou
Kelišová 6207 příspěvků 05.02.19 21:20

Hospitalizace a nejspíš operace.

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 21:21

Žlučník bolí vpravo pod zebry, může tě bolet I v zádech. Bolesti bývají obvykle v noci kdy je žlučník aktivní. Pokud to bude takhle I nadále tak vysleduj po čem to je, potom na sono a pak na operaci. Bez toho to nepůjde, pokud tam máš kameny tak to sranda není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:29

Holky, děkuji všem za reakce… Upřímně? Už bych byla rada snad i za hospitalizaci… Ziju jen na silných lekach na bolest, jsem totálně bílá… Mám hlad, ale bojím se si něco dat. Do toho mám chřipku… No holky, mám to kolikrát po všem, ale mám to přes den. Vždy po jídle a já nejim pozdě večer… Ty první dva záchvaty byly na sanitku, tak sem se cítila. Dneska teda sem myslela, ze se taky pozvracim, měla jsem průjem a umírali jsem na wc… už to nedávám. Bojím se jist… Dneska se musím přiznat, jak moc nemůžu jist, tak dneska sem měla zatmění a Desnou chut (bojuji s boreliozou/kva­sinkama) dala jsem si čokoládu a pak sem myslela, ze umru… Tak sem si nadávala… Mám už toho moc a takhle se přeci nedá žít. Jenže já když jedu na pohotovost, tak mě pak vyšetřují a já mám rozbolavele cele břicho a nebo je to už na pohmat docela OK… V krvi taky nic nebylo… Zkusím zítra poprosit co nejdříve o ten termín. Už fakt umírám…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:31

Jinak stravu dodržuji… Odpoledne jsem měla zase velké bolesti, mám v sobě léky, zkusím usnout. Moc vám děkuji, ono i tohle pomůže…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 05.02.19 21:36

Pokud máš silné bolesti, tak klidně znovu pohotovost. Jinak me při podobných potížích pomáhá iberogast. Je to bylinkové, hodně hořké, pomáhá to při trávení i při jiných žaludečních potížích. A zalézt si pak s termoforem k ledvinám do postele.

adamura
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 05.02.19 21:42

zdravím. taky jsem měla takové bolesti. Byly to žlučníkové kameny a chronický zánět žlučníku. Před vánoci jsem byla na operaci. :mavam:

Kokolina29
Povídálka 30 příspěvků 05.02.19 21:42

Epam 22 bylinky v kapkách pomáhá

annasmyc
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 05.02.19 21:48

mně se takhle rozjížděl slepák (taky to bolelo v místě žaludku a žlučníku, několik měsíců to zlobilo a až už jsem se nemohla ani narovnat a bolestí lezla po zdi, na pohotovosti to vyhodnotili jako chronický zánět slepého střeva, sestoupilo to i do podbřišku a ještě ten den mě operovali

kačka121
Závislačka 3313 příspěvků 7 inzerátů 05.02.19 21:52

No byt teboy otravuji na pohotovosti ja jsem nakonec skoncila I se zanetem slinivky a bylo to se mnou zle skoro mesic na kapackach kazdopadne hlavne dodrzovat dietu a vyhnout se cokolady to je stejny jako by sis dala rizek na tu bolest mi davali v nemocnici algifen jesyli zabral ten nebo analgetika to nevim ale aspon ty zada pak neboleli

Risanka
Kecalka 179 příspěvků 05.02.19 22:06

Tak zkus jet na internu na ambulanci a nejlíp kdyby udělali sono co nejdřív.Tohle je na příjem do nemocnice,když se bolesti objevují i po injekcích a znovu se obnovují a máš to už 14 dní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >