Žlučové kameny léčba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
16.11.21 16:33

Žlučové kameny lečba

Dobrý den, chci se zeptat dneska jsem byla na vyšetření na sonu kvůli zdravotním problémům, zjistili mi na víc ze mam žlučové kameny, příští týden mám jít s tim k obvodního. Mate nějaké zkušenosti, docela jsem zmatená, jak se tohle řeší nebo někam posila? Děkuji za informace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1091
16.11.21 16:35

Resi se to bud sledovanim, co delaj a nebo operativne - osobne bych byla pro operaci a necela bych na zlucnikovou koliku, pac to je slusny peklo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
16.11.21 16:37

@TeSudička měla jste s tim zkusenosti? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
16.11.21 16:59

Řeší se to sledováním a dietou nebo operací. Žlučníková dieta není nic extra, jde v podstatě o vynechání veškerých tuků a dráždivých jídel. Vyvarujte se tak žlučníkovému záchvatu. Měla jsem ho několikrát až se mu jednou zasekl kamínek ve žlučovodu a věřte, že fakt není o co stát. Takže za mě taky operace. V nemocnici jste tak 5 dní pokud jde laparo. Akorát teď když se ruší neakutní zákroky tak si počkáte min do jara :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
16.11.21 17:25

@Lůů111 jjj, mela. Odhodlavala jsem se k operaci skoro 5 let, za tu dobu jsem mela nekolik zachvatu, drzela jsem tak nejak dietu. Nechala jsem to dlouho a vypestovala jsem si chronickej zanet zlucniku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat