Žlučové kyseliny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 20:18
Zlucove kyseliny v tehotenstvi

Ahojky, mela jste nektera z Vas zvisenou zlucovou kyselinu v tehotenstvi? Dnes jsem byla na testech a za 10 dni mi stoupla z 8 na 17 a dostala jsem leky ursosan a vubec se mi to nechce zacit brat, kdyz jsem si precetla pribalovy letak :( Je tato hodnota uz hodne vysoka? A ktera z Vas brala tyto leky a miminko je v poradku? Jsem 37+0…Moc dekuji

Reakce:
barabrambora
Kecalka 422 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 20:36

@NatalieSofie Ahoj, já jsem teda léky nebrala, vyvolávali mi porod 36+3. Měla jsem myslím taky kolem 17.

barabrambora
Kecalka 422 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 20:36

Jo a malá je v pořádku.

Pidulka1991
Závislačka 2937 příspěvků 30.08.18 20:52

@NatalieSofie brala jsem ursosan a jeste dva dalsi na jatra holka je v poradku… jen je nedonosena. Bohuzel u me to neslo zastavit… zlucove kyseliny jsem mela v norme nahoru sli pouze jaterky… divim se, ze kdyz su v 37+0, ze ti nevyvolali porod.

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 20:53

Kvuli tem zlucovkam si musela porodit?a jaterky jsi mela v poradku?

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 20:58

Taky se divim proc mi to nevyvolaji…radeji porodit nez do sebe cpat leky :zed: Me by zajimalo,jestli mam tu hodnotu tech zlucovek hodne spatnou,nebo se to jeste da…

markyska82
Závislačka 2662 příspěvků 40 inzerátů 30.08.18 21:53

@NatalieSofie Neblázni a koukej ten Ursosan brát. Žlučové kyseliny při vysokých koncentracích ohrožují miminko,protože prostupují přes placentu. Jestli máš žlučovky 17, tak to mimčo ještě neohrožuje,ale játra v pořádku nemáš. Předpokládám,že máš i zvýšené jaterní testy. Ursosan je na podporu funkce a obnovu jaterní buňky. Já ho beru a ještě Essenciale a transmetil. Tato nemoc se jmenuje hepatopatie nebo také těhotenská cholestáza

Pidulka1991
Závislačka 2937 příspěvků 30.08.18 22:05

@markyska82 jo to jsou ty zbyle dva co jsem brala, ale byly mi k prdu a stejne jsem rodila v 33+0…

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 22:09

@markyska82 ja mam prave jaterni testy uplne v poradku…jen ty kyseliny na 17 :think:

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 22:12

@markyska82 a v jaky prosim hodnotach to ohrozuje miminko?

markyska82
Závislačka 2662 příspěvků 40 inzerátů 31.08.18 09:50

@NatalieSofie No,doktor mi říkal,že kritické jsou hodnoty nad 4. Při hodnotách do 30 to snad jen hlídají,často kontrolují a berou se léky na podporu jater a je nasazena jaterní dieta

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >