Reklama

Žlučové kyseliny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 30.08.18 20:18
Zlucove kyseliny v tehotenstvi

Ahojky, mela jste nektera z Vas zvisenou zlucovou kyselinu v tehotenstvi? Dnes jsem byla na testech a za 10 dni mi stoupla z 8 na 17 a dostala jsem leky ursosan a vubec se mi to nechce zacit brat, kdyz jsem si precetla pribalovy letak :( Je tato hodnota uz hodne vysoka? A ktera z Vas brala tyto leky a miminko je v poradku? Jsem 37+0…Moc dekuji

Reklama

Reakce:

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 30.08.18 20:36

@NatalieSofie Ahoj, já jsem teda léky nebrala, vyvolávali mi porod 36+3. Měla jsem myslím taky kolem 17.

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 30.08.18 20:36

Jo a malá je v pořádku.

Pidulka1991
Závislačka 2821 příspěvků 30.08.18 20:52

@NatalieSofie brala jsem ursosan a jeste dva dalsi na jatra holka je v poradku… jen je nedonosena. Bohuzel u me to neslo zastavit… zlucove kyseliny jsem mela v norme nahoru sli pouze jaterky… divim se, ze kdyz su v 37+0, ze ti nevyvolali porod.

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 30.08.18 20:53

Kvuli tem zlucovkam si musela porodit?a jaterky jsi mela v poradku?

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 30.08.18 20:58

Taky se divim proc mi to nevyvolaji…radeji porodit nez do sebe cpat leky :zed: Me by zajimalo,jestli mam tu hodnotu tech zlucovek hodne spatnou,nebo se to jeste da…

markyska82
Závislačka 2586 příspěvků 31 inzerátů 30.08.18 21:53

@NatalieSofie Neblázni a koukej ten Ursosan brát. Žlučové kyseliny při vysokých koncentracích ohrožují miminko,protože prostupují přes placentu. Jestli máš žlučovky 17, tak to mimčo ještě neohrožuje,ale játra v pořádku nemáš. Předpokládám,že máš i zvýšené jaterní testy. Ursosan je na podporu funkce a obnovu jaterní buňky. Já ho beru a ještě Essenciale a transmetil. Tato nemoc se jmenuje hepatopatie nebo také těhotenská cholestáza

Pidulka1991
Závislačka 2821 příspěvků 30.08.18 22:05

@markyska82 jo to jsou ty zbyle dva co jsem brala, ale byly mi k prdu a stejne jsem rodila v 33+0…

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 30.08.18 22:09

@markyska82 ja mam prave jaterni testy uplne v poradku…jen ty kyseliny na 17 :think:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 30.08.18 22:12

@markyska82 a v jaky prosim hodnotach to ohrozuje miminko?

markyska82
Závislačka 2586 příspěvků 31 inzerátů 31.08.18 09:50

@NatalieSofie No,doktor mi říkal,že kritické jsou hodnoty nad 4. Při hodnotách do 30 to snad jen hlídají,často kontrolují a berou se léky na podporu jater a je nasazena jaterní dieta

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >