Žlutá hmota okolo klitorisu

Anonymní
31.3.21 19:00

žlutá hmota okolo klitorisu ( poštěváčku ).

Ahoj.. no nevím jak začít už dlouhou dobu mě trapí taková žlutá hmota okolo poštěváčku neboli klitorisu, určitě co myslím, když si nahoře roztáhnete vagínu, “vyleze “ vám klitoris, no a já okolo něj mám takovou žlutou hmotu která nejde umýt ani vodou nic, když jsem se snažila to dát pryč tak to nejde, mám hrozně citlivý klitoris, bolí mě když se ho dotknu ( po roztáhnutí ) 15.4 mám jít na gynekologii kvůli měsíčkům ( ještě jsem to nedostala ) ale to je vedlejší.. přemýšlím mám ji to říct nebo ne? stydím se za to, a myslím že to je i důvod proč mi páchne pochva.. jsem čistotná, umyju se dole intimním gelem & asi po deseti minutách začne takový nepříjemný jemný pach.. prosím pomocte mi:(.. stydím se za to, brečím kvůli tomu každý den, nejde to dát pryč, proud vody bolí ( mám klitoris citlivý ) a prstem neboli nehtem už vůbec :(, prosím pomoc co mám dělat, opakuji je to taková žluto bílá hmota obalená klitorisem ( není celý obalený jen okolo ) :,( budu ráda za každou pomoc, radu a tak, ráda bych si s někým i popsala, děkuju moc, a je mi 15, nevím si rady trapím se :nevim:, a anonymní proto protože se za to stydím, prosím nechci aby jste si mysleli že na hygienu nedbám, naopak dbám :(. děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
797
31.3.21 19:19

No pokud tě to i bolí, můžou to být kvasinky, bakterie…
Určitě to na gynekologii oznam, léčí se to :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.3.21 19:23

Jak píše @Markéta188, kde jinde než na gynekologii by ti pomohli. Není za co se stydět, gynekologové se potýkají s kde čím, určitě nejsi jediný takový případ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
31.3.21 19:32

Napis sz ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
31.3.21 19:39

Normálně to řekni gyndarce 😊nic se neděje myslím si že tam vidí větší trápení lidi než je toto tak hlavu vzhůru 🍀 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 21:31
Děkuju moc všem :srdce:!
@kacenkaaa1212 píše:
Děkuju moc všem :srdce:!
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 21:39
Děkuju moc :*
@Misasisi píše:
Normálně to řekni gyndarce 😊nic se neděje myslím si že tam vidí větší trápení lidi než je toto tak hlavu vzhůru 🍀 😘
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 01:14

Je to nejspíš smegma. Mívam to taky. :roll: Taky to nejde umýt jen mýdlem, vodou. Dostat to pryč docela bolí, nikdy se mi nepodaří úplně. Jsem potom hodně bolavá. Taky nezanedbavam hygienu, každý den a spodku se věnuji speciálně, ale nepomáhá to. Musím to jednou za čas udělat pořádně a to pak právě bolí. Nemám to moc, jen pod tou jakoby kuzickou a musím odhrnout aby šlo vidět, no vím že to tam je. I kvůli tomu odmítám orální sex, protože ač se předtím umyji a zbavím se toho, pořád je tam ten pocit. Doktora se ale každopádně zeptej, může se stát i to že se z toho udělá kvasinkovy zánět a to už chce léčbu. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:18
Děkuji moc… už to tam mám delší dobu právě.. už od minulého roku 8o, to je ten problém, každopádně děkuju moc. @Anonymní píše:
Je to nejspíš smegma. Mívam to taky. :roll: Taky to nejde umýt jen mýdlem, vodou. Dostat to pryč docela bolí, nikdy se mi nepodaří úplně. Jsem potom hodně bolavá. Taky nezanedbavam hygienu, každý den a spodku se věnuji speciálně, ale nepomáhá to. Musím to jednou za čas udělat pořádně a to pak právě bolí. Nemám to moc, jen pod tou jakoby kuzickou a musím odhrnout aby šlo vidět, no vím že to tam je. I kvůli tomu odmítám orální sex, protože ač se předtím umyji a zbavím se toho, pořád je tam ten pocit. Doktora se ale každopádně zeptej, může se stát i to že se z toho udělá kvasinkovy zánět a to už chce léčbu. :kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat