Žlutá rýma ve 4. měsíci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tucnak123
Stálice 61 příspěvků 24.03.19 09:24
Zluta ryma ve 4 mesici tehotenstvi

Ahoj holky, v nemocnici, kde sem musela lezet s hematomem sem si bohuzel ulovila zlutou rymu. Uz ji mam tak 3 tydny az mesic. Smrkam obcas, hlavne rano a vecer a je to zlute. Obcas me boli hlava i trosku krk, obcas vubec nic. Zaroven sem alergik.
Pouzila sem morskou vodu a vincentku bez efektu, po telefonu mi na ORL rekla, at pouzivam sinupret a kdyz to nezabere prijit. Pomaha celkem strkat si rymovnik do nosu. Nevite jak moc je to nebezpecne pro mimco nebo co jeste zkusit? Od zacatku tehotenstvi sem v jednom kuse nemocna a mam ruzny potize a bojim se, ze nafasuju antibiotika. Navic musim kvuli hematomu doma porad jen lezet. Diky za rady.

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 376 příspěvků 24.03.19 09:39

Za mě bych určitě zkusila proplachovací konvičku… U nás se osvědčila… Držím palce.

Térouš
Echt Kelišová 8590 příspěvků 24.03.19 10:27

homeopatika Coryzalia . ted v tehotenství na rymy uzasna vec

Tucnak123
Stálice 61 příspěvků 28.03.19 17:20

Tak nezabralo nic.musela sem na ORl nebot mi domaci crp test vysel vysokej. Dostala sem pamycoin a ceka se na vytery,nebot to nevypada vubec hezky. Tak uvidime. Ale je to furt neco…usnout a rovnou rodit by bylo mozna lepsi;-)

Váš příspěvek
Reklama