Žlutá tekutina z prsů

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 15:24

Žlutá tekutina z prsů

Dobrý den, omlouvám se ale potřebuji radu.. Jsem 4 měsíce po porodu, ne kojila jsem a hned v porodnici jsem dostala tabletu na ukončení laktace, hned po skončení 6nedeli jsem měla ms a každý měsíc pravidelnou doteď (+-1den se lišil) nyní se ms nedostavila jsou to dva dny. Včera jsem se koupala a všimla jsem si že mi teče něco žlutého z prsa (foto, moc to není vidět teď to byla jen kapka) bylo toho vice ale pak nic jen po pevným zmáčknutí se mi tohle objeví, přijde mi to prostě jako hnis.. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4922
13.1.22 15:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se ale potřebuji radu.. Jsem 4 měsíce po porodu, ne kojila jsem a hned v porodnici jsem dostala tabletu na ukončení laktace, hned po skončení 6nedeli jsem měla ms a každý měsíc pravidelnou doteď (+-1den se lišil) nyní se ms nedostavila jsou to dva dny. Včera jsem se koupala a všimla jsem si že mi teče něco žlutého z prsa (foto, moc to není vidět teď to byla jen kapka) bylo toho vice ale pak nic jen po pevným zmáčknutí se mi tohle objeví, přijde mi to prostě jako hnis.. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji..

Ahoj, nebereš nějaké léky? Mně tohle dělala některá antipsychotika. Děti nemám, tak jiné souvislosti neznám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 15:30

@Lollitka bohužel právě neberu nic ani nemocná jsem nebyla..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 15:32

A teče to jen z jednoho, občas mě v něm trochu píchá

• Citovat
  • Nahlásit
19183
13.1.22 15:47

Co blbneš to je normálně mlezivo. To si můžeš vymáčknout i několik let po porodu, když se budeš hodně snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 15:59

@MartinaIrena opravdu? 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 16:02

Že dřív ani u jedny dcery jsem to neměla (obě nekojeny) až teď nyní, což se mi ne tvořilo ani mlezivo, tak není to divný takhle nějak pozdě? Nemyslíte že by šlo třeba se ještě rozkojit?

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.1.22 16:18

Radši s tím běžte k lékaři mohla by to být nějaká cysta, nádor, zánět a pod..

Příspěvek upraven 13.01.22 v 16:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19183
13.1.22 16:46
@Anonymní píše: Že dřív ani u jedny dcery jsem to neměla (obě nekojeny) až teď nyní, což se mi ne tvořilo ani mlezivo, tak není to divný takhle nějak pozdě? Nemyslíte že by šlo třeba se ještě rozkojit?

Jasně, rozkojíš se klidně ještě rok po porodu, když budeš dostatečně stimulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
13.1.22 17:02
@Gežitka píše:
Radši s tím běžte k lékaři mohla by to být nějaká chystá, nádor, zánět a pod..

Nechceš se nad sebou trochu zamyslet. Když čtu některé tvoje příspěvky, co slovo to perla. Zakladatelko vypadá to jako mlezivo, nejsi těhotná? Pokud ne, zavolej doktorce, a popiš situaci. Zatím buď v klidu, nevěřím že by to byl nádor, já si to kolikrát vymáčkla i rok po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 23:25

@mamule42 to ho se právě bojím aby to nebylo, těhotná nejsem, jsem 4 měsíce po porodu, zavolám k dr, i když mi to je dost trapné a bojím se kvůli tomu to pisu sem anonymně skrz radu…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat