Žluté fleky na krku od opalovacího krému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marssi55
Povídálka 29 příspěvků 09.09.18 20:55
Zlute fleky kolem krku od opalovaciho kremu.

Ahoj holky, nemohu dostat zlute skvrny z detskeho obleceni (bileho) od opalovaciho kremu :(. Nemate prosim nejaky typ, jak se jich zbavit? Moc dekuji

Reakce:
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 20:59

Také se nám to stává, máme krém Avéne a ten dělá naoranžovělé fleky. Bohužel se mi to ničím nepodařilo vyprat. Zkoušela jsem odstraňovače skvrn a žlučové mýdlo, ani jedno nezabralo. To samé i fleky od bublifuku. Před vypráním není vidět, po vyprání jsou tam nahnědlé fleky. Jsem zvědavá čím to někomu pustilo.

Vercsi148
Kecalka 255 příspěvků 09.09.18 21:36

Taky se mi to nepodařilo vyprat z manželova trička :nevim:

nozu
Extra třída :D 11911 příspěvků 09.09.18 21:59

vetsinou to nevyperes. chce to vychytat kremy, ktere fleky nedelaji.

Marssi55
Povídálka 29 příspěvků 12.09.18 07:03

Holky zazrak,fleky jsou pryc. Pouzila jsem jar a jedlou sodu, kartacem trochu rozetrela, nechala hodinu pusobit a soupla do pračky na 40stupnu ????.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 20:28

Tak to příště vyzkouším. Špinavá trika už jsem vyhodila :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >