Žluté fleky na krku od opalovacího krému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marssi55
Povídálka 26 příspěvků 09.09.18 20:55
Zlute fleky kolem krku od opalovaciho kremu.

Ahoj holky, nemohu dostat zlute skvrny z detskeho obleceni (bileho) od opalovaciho kremu :(. Nemate prosim nejaky typ, jak se jich zbavit? Moc dekuji

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 224 příspěvků 09.09.18 20:59

Také se nám to stává, máme krém Avéne a ten dělá naoranžovělé fleky. Bohužel se mi to ničím nepodařilo vyprat. Zkoušela jsem odstraňovače skvrn a žlučové mýdlo, ani jedno nezabralo. To samé i fleky od bublifuku. Před vypráním není vidět, po vyprání jsou tam nahnědlé fleky. Jsem zvědavá čím to někomu pustilo.

Vercsi148
Kecalka 246 příspěvků 09.09.18 21:36

Taky se mi to nepodařilo vyprat z manželova trička :nevim:

nozu
Extra třída :D 11661 příspěvků 09.09.18 21:59

vetsinou to nevyperes. chce to vychytat kremy, ktere fleky nedelaji.

Marssi55
Povídálka 26 příspěvků 12.09.18 07:03

Holky zazrak,fleky jsou pryc. Pouzila jsem jar a jedlou sodu, kartacem trochu rozetrela, nechala hodinu pusobit a soupla do pračky na 40stupnu ????.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 224 příspěvků 12.09.18 20:28

Tak to příště vyzkouším. Špinavá trika už jsem vyhodila :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >