zlute mlicko? bolest po porodu

169
17.3.07 03:34

zlute mlicko? bolest po porodu

Maminky chtela jsem se zeptat..
mame 3 den po porodu, kojeni vypada jakz takz, akorat mlicko - dal-li se tomu tak rict, se naleva - coz je normalni, ale je zlute, celkem dost. A pri kojeni i mimo nej me chytnou krece v brisku. Vim, ze se tim stahuje deloha a urovnava vse jak ma, ale stane se mi to dostkrat za den a je to dost bolave. Vse jinak vypada v poradku. Jen me zajima, jestli jste to meli taky(zlute mlicko a krec v brisku) nebo bych s tim mela neco delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

51
17.3.07 06:12

Já s tím zkušenost sice nemám, ale kamarádka mi vyprávěla že v porodnici šla jednou po kojení po chodbě a dostala takové křeče v břiše že málem nedošla na pokoj.Doktorka jí uklidnila že to je normální.Přešlo to pak samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
17.3.07 07:10

Já měla takové bolesti, že to chvílema předčilo ty porodní…dokonce jsme pro jistotu jeli do nemocnice, protože mi fakt tekly slzy bolestí, nemohla jsem se hnout - ale bylo to jen zavinování dělohy (připadala jsem si tam trochu jak idiot a hypochondr :oops: , ale fakt to bylo hrozný, vůbec jsme nečekala, že to bude tak intenzivní bolest)- dostala jsem nějaké čípky proti bolesti, ale naštěstí se ty bolesti postupně samy zmenšovaly, takže už se to pak dalo snést. A to jsou prý po druhém porodu ty bolesti ještě horší 8O , tak jsem zvědavá, co mě jednou čeká :wink: :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
17.3.07 07:55

To zavinování dělohy vážně někdy hodně bolí, ale utěšuj se tím, že to bude den ode dne lepší, co si já pamatuju, tak během týdne bylo po bolestech. :wink: Lehávej často na břiše, tím se to urychlí. Co se mlíčka týče, ničeho se nelekej, zpočátku může být mlíčko až do oranžova, ale až se ti začne tvořit to „pravé“ mlíčko, tak už bude normálně bílé. To oranžové je jen startovací a má v sobě spoustu výživných a ochranných látek pro mimčo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
17.3.07 08:49

Kleri, pokud mas doma Algifenove kapky, klidne si dej 3×20 kapek.......
Pouzivame je v porodnici u maminek kdyz je moc boli zavinovani...... nejvice to boli u kojeni a tesne po, a taky u druhorodicek je ta bolest silnejsi.

Mlicko je myslim OK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
17.3.07 20:12

Já snad již jen k tomu mléku - je to OK. Nejdříve je tmavě žluté a husté, pak bledne a vskozita klesá. To tmavé je „startovací“, energeticky vydatnější. Vůbec si nedělej hlavu, tyto starosti klidně hoď za hlavu a užívej miminka, dokud je malinké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.3.07 20:50

Holky, moc dekuji za odpovedi. Za prvni holcicky to bylo trochu jinak, tak jsem chtela trochu uklidnit rozdovadene hormony, ze je to v poradku. Jeste jednou moc diky. Miminka se snazime uzivat plnymi dousky lasky.

Preji krasny den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama