Žluté přední zuby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 18:41
Žluté přední zuby

Dobrý den, jsou prosím toto kazy? Dcerce se to udělalo během par měsíců, zoubky čistíme. Přijde mi, že je má kratší, než dřív… bohužel až donedávna usinala s lahvickou, což je asi ten kamen úrazu.. Dekuju za radu

Reakce:
Ms.Ragdoll
Závislačka 2697 příspěvků 27.12.18 18:50

Ano, jsou to kazy, „medove zoubky“. Spatne cisteni a premira cukru v piti… vezmi ji k zubari, bud to vytrhne, nebo to zkusite udrzet…uvidis, co ti rekne.

Příspěvek upraven 27.12.18 v 18:51

Luucy
Kecalka 144 příspěvků 27.12.18 18:50

Jasne zkazene, tzv. medove zoubky. Zarazi me, ze si toho nevsiml driv zubar, pokud chodite na pravidelne prohlidky.

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 18:51

Nevim zda kazy, ale standardní to není. Zajděte k zubaři, čím dřív tím líp.

Purkym
Povídálka 42 příspěvků 27.12.18 18:56

Jak bylo řečeno výše, jsou to ,,medové zoubky,,. Právě díky usínání s lavičkou. :(

Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.12.18 18:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsou prosím toto kazy? Dcerce se to udělalo během par měsíců, zoubky čistíme. Přijde mi, že je má kratší, než dřív… bohužel až donedávna usinala s lahvickou, což je asi ten kamen úrazu.. Dekuju za radu

no holka to jsi pěkně zanedbala, chudák malá

Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.12.18 18:59
@Luucy píše:
Jasne zkazene, tzv. medove zoubky. Zarazi me, ze si toho nevsiml driv zubar, pokud chodite na pravidelne prohlidky.

to určitě nechodí jinak by to zubař řešil… :roll:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7093 příspěvků 27.12.18 19:05

Zkažené, proč si ji proboha nechala usínat s lahvičkou? Vždyť se všude píše že to není náhrada dudlíku… Hned bych ji objednala k zubaři, tohle jste sakra zanedbali, kdy jste byli naposled?

Luucy
Kecalka 144 příspěvků 27.12.18 19:05
@Kaileee píše:
to určitě nechodí jinak by to zubař řešil… :roll:

Taky se mi zda, ze to zakladatelka zanedbala :zed: Tohle se male neudelalo pres vikend a navic s ni mas chodit na prohlidky k zubnimu lekari :cert: Jinak se neptas na emiminu.

Hlavne uz preucit na cistou vodu, nedavat sladka mlicka, Jupiky a instantni caje.

Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 27.12.18 19:08

Zkažené zoubky. Chudinka :(

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 27.12.18 19:08

jojo, jsou to zkažené zuby. Přesně toto dělá lahev s UM na spaní. A je jedno, jestli pak vyčistíš zuby. Zajděte k zubaři. Pokud zuby nebolí, nechala bych je na místě. Pozitivum je, že se jedná o jedničky, které se mění dost brzy.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 27.12.18 19:15

Omlouvám se za svoji nevědomost, ale jak se myslí: „usínání s lahvičkou“?
Já si neumím představit, bych si u usínání držela u pusy láhev. Jen si to zkouším představit.

Luucy
Kecalka 144 příspěvků 27.12.18 19:19
@pedigka píše:
Omlouvám se za svoji nevědomost, ale jak se myslí: „usínání s lahvičkou“?
Já si neumím představit, bych si u usínání držela u pusy láhev. Jen si to zkouším představit.

Medove zoubky je nazev od toho, jak se v minulosti namacel dudlik do medu. Usinani s lahvickou se mysli to, ze dite ma po vycisteni zoubku jeste zizen/hlad, das mu napit. Bohuzel laktoza (cukr) pusobi behem noci nehativne na zubni sklovinu :)

pocker
Kecalka 267 příspěvků 27.12.18 19:30

Starší syn taky usínal s lahví v ruce..ale takhle zničené zuby teda nemá. K zubaři chodíme pravidelně 2× za rok.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.12.18 19:33
@Luucy píše:
Taky se mi zda, ze to zakladatelka zanedbala :zed: Tohle se male neudelalo pres vikend a navic s ni mas chodit na prohlidky k zubnimu lekari :cert: Jinak se neptas na emiminu.Hlavne uz preucit na cistou vodu, nedavat sladka mlicka, Jupiky a instantni caje.

hrozné fakt, chudák dítě, se nedivím že nechodí k zubaři, bych se styděla za sebe před ním

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >